Kieno numeris?

Sulaukei skambučio iš ? Čia rasi informacija apie 1394 numerį.
Informuok apie šį numerį! Dalinkitės informaciją apie numerius komentaruose.

Šio numerio ieškojo jau 153913 k. Šis numeris turi 535 koment.

Paskutinį kartą tikrintas: Tu esi pirmas kuris tikrino!

+3701394 Keleta menesiu pradejau gauti didesnes saskaitas. Perziurejau isklotine, radau kazkokia prtemnumerata uz kuria kas savaite moketa 3.5 +pvm. Niekaip negalejau suprasti kas per nesamone. Paskambinau i BITE, paaiskino, kad yra kazkokia SIA CDR. Pasakiau, kad uzblokuotu, tai iskart atejo zinute, kad paslauga sekmingai uzblokuota. Klausimas, kas per afera...
+3701394 Nuo geguzes menesio po 2-3 kartus i memesi nuskaito po 1,5 EUR. Telia tinklas, jokiu paslaugu nebuvo uzsakyta ar gauta
+3701394 CIA CDR Veiksmai ką daryti, kai jau sumokėjote sąskaitą (-as) su prenumeratomis iš SIA CDR: 1. Skambinate savo mobiliojo ryšio operatoriui ir sakote, kad jokios prenumeratos neužsakinėjote, jokios paslaugos negavote, bei prašote kompensuoti patirtas išlaidas. 2. Jei operatorius nesutinka kompensuoti, rašote skundą per vartotojų teisių apsaugos tarnybą: https://www.vvtat.lt/vartotojams/kaip-pateikti-prasyma/431 Nurodote, kada pradėjote gauti sąskaitas su prenumeratomis, kiek iš viso sumokėjote už prenumeratas per visą laikotarpį. Pridedate išklotines ir mokėjimų kopijas. 3. Laukiate. Per 14 darbo dienų turėtų paskambinti operatoriaus atstovai ir pasiūlyti klausimą išspręsti taikiai. Prašom.
+3701394 Su siuo numeriu absoliutus aferizmas, mobilaus rysio operatoriai nekreipia demesio ir atsisako kompensuoti sias SIA CDR automatiskai primetamas paslaugas, kol neregistruotas skundas i Vartotoju teisiu tarnyba. Situacija komplikuota ir SIA CDR tuo naudojasi: operatorius (mano atveju Telia) teigia, kad cia pats vartotojas uzsake kazkokias paslaugas, kurios net nebuvo uzsakytos. SIA CDR irgi atsiuncia kazkokius nesamoningus printscreenus, kad a la tos paslaugos buvo uzsakytos (bet neatitinka nei IP adresas, nei el.pastas, ten kazkokia feikine informacija). Is kitu atveju panasu, kad operatoriai yra visa baze galimai perleide aferistams SIA CDR, nes zmogui vos pasiemus nauja numeri, tos zinutes pajungiamos vos po keliu dienu. Patarimas vienas - visais atvejais registruokite skunda i Vartotoju tesiu tarnyba (internetu tai galima padaryt) ir rasykite el.pastu i SIA CDR, kad atjungtu paslauga (jie a la kazkaip ten sureaguoja, bet ne faktas, kad sutvarko).
+3701394 Ir situacija ta pati, nusipirkau Telia salone nauja telefona, ir po trijų mėn pastebėjau, kad kas mėn apie 16eur šitam nr buvo pervedami iš mano saskaitos pinigai. Ryt bandysiu skambinti operatoriui, aiškinsiuos, kaip be mano sutikimo gali iš mano saskaitos nuskaitinėti pinigus
+3701394 Po 12, 15 EUR iš daugelio žmonių. Daug pinigų susirenka per tą 1394, kol žmonės susiorientuoja. Keista, kad iki šiol palieka šią spragą sukčiams. Matyt naudinga ir tiems telia, tele2 ir tt.
+3701394 Viskas taip pat, nuskaito 3,5 EUR. Parašiau email į supportą, sakė siųsti STOP CRF, bet siunčiant bet kokią žinutę šiuo numeriu išmeta klaidą. Gal dar kažkam taip buvo?
+3701394 Jeigu norite atsisakyti prenumeratos iš SIA "CDR" SMS žinutėje įrašykite STOP WOWT ir išsiųskite te. Nr. 1394. Jeigu norite pagrasinti teismu , rašykite el. paštu į Latviją [email protected]
+3701394 JEIGU PRISIKABINA CAREFIZZ prenumerata , reikia siusti STOP AB numeriu 1394
+3701394 Nusiunčiau email [email protected] (telefono sąskaitoj buvo įrašyta šita įmonė) su prašymu sustabdyti paslaugą numeriui xxxxx. Gavau iš jų email ką reikia siųsti kad atsisakyt. Tai buvo STOP AB.
+3701394 Nuo spalio mėnesio sąskaita padidėjo 15 eur Nieko neužsakinejau, o rodo SIA "CDR" įm. k. 50203006391, Paslaugų užsakymas. - 5 vnt. Tele2 konsultantas sako kad kažką užsiprenumeravau tipo iš audio knygų. Nieko tikrai neivedinejau. Konsultantas patikino , kad reikia 1394 numeriu išsiūsti žinutę STOP. Išsiuntus iš karto pasirodė : Visos jusu numerio prenumeratos paslaugos yra išjungtos. Konsultantas pažadėjo pirmą kartą kompensuoti . Idomu kiek dar kartų gali būti ir kokiomis sumomis. Gal reikia atsisveikint su Tele2.
+3701394 Na ir as papuoliau.. nuo birzelio pasirodo moku kiekviena menesi tai po 12€ tai po 15€ uz ora. Tele2 konsultante sako kad kazka uzsiprenumeravau nors taip nera. Tikra apgavyste. Is kur ji td zino is kur turiu prenumerata kazkokia ir kokiu nr siusti sms stop wowt. Zasinai kazkokie
+3701394 Siusti uzrasa Stop
+3701394 Nuo birželio mėnesio sąskaita pakilo 20 eur Nieko neuzsakinejau, o rodo pramoginės paslaugas SIA CDR....
+3701394 Nuo birželio mėn. iš Tele2 gautoje sąskaitoje už man suteiktas paslaugas neaišku kodėl įrašytos fiktyvios man papildomai "suteiktos" paslaugos tiekėjo, kurio tel. Nr. 1394, kas savaitę priskaičiuojant po 2,99 E. Mano telefonas Nokia, neišmanusis, jokių paslaugų iš to tiekėjo negavau, jokių sutarčių nesudariau. Apie man "suteiktas" paslaugas sužinojau susiskambinusi su Tele2 operatoriumi. Kodėl Tele2 tarpininkauja sukčiams? Ar tai daro ir kiti telefoninių ryšių operatoriai?
+3701394 Stop
+3701394 Išjungti
+3701394 Ta pati problema. Nieko neužsakinėjau, o rugsėjo mėnesį sąskaita apie 12 EUR didesnė. Spalį peržiūrėjau rugsėjo išklotinę ir ten kas 7 dienos po 2.89 eurų už SIA SDR pramogas. Telefone žinutėse nuėjus į Spam buvo sms iš 1394 apie pratęstas paslaugas. Nuėjau į telia saloną, ten operatorė sustabdė, gavau žinutę, kad visos jūsų numerio prenumeratos išjungtos ir rusiškai vse abonenstkie uslugi dla Vashego nomera otklucheni. Bus matyti, bet jei tokios spragos, kas garantuos, kad neatsinaujins? Peržiūrėjau ir spalio išklotinę, ten jau yra 3 eilutės su SIA SDR pramogos, tad reikės mokėti ir lapkritį, nes telia atšaukti negali. Operatorė sakė, kad greičiausiai šis "užsakymas" atsiranda naršant internete ir paspaudus "sutikti su slapukais" kur tas "užsakymas" ir slepiasi. Tad naršyti su mobiliaisiais darosi pavojinga. Keista, kad taip lengvai leidžia "užsisakyti" pačiam net nežinant. Turėtų ateiti kontrolinė žinutė, ar tikrai nori užsisakyti. O dabar sukčiams sudarytos puikios sąlygos.
+3701394 Man STOP AB kaip ir padėjo. Pridėdavo po 15€ į sąskaitą kas mėnesį.As tos žinutės net nebuvau atidarias,obapkias skaičiuoja nežinia už ka.
+3701394 Nuo 2022-06 nuo mano sąskaitos yra nuskaičiuojamos lėšos SIA CDR, iš viso net 98 Eur..Mano sąskaitos gana didelės, todėl nepastebėdavau kiekvieną mėnesį nuskaičiuojamų sumų. Jokių prenumeratų neužsakinėjau, jokių kodų nevedžiau. Skambinau į Tele2, jie pasiūlė tik 30,00 Eur. kompensacija, nesutikau, rytoj kreipsiuos į ES vartotojų teiises, tik neaišku ar pavyks kažką pasiekti...
+3701394 Sveiki, Paskaičiau komentarus, situacija tokia pati, kaip pas visus, tik per Tele-2 Prieš tris mėn. iš salono paėmėm naują tel. išsimokėtinai, nuo tada ir prasidėso šis mokestis. Pastebėjau tik trečią mėn. kas per papildomas mokestis, tai ir yra 1394 po 10-12 € į mėn. Nieko neužsakinėjom. Susisiekiau su Tele-2, padėjo. Šiuo nr 1394 išsiunčiau žinutę: stop-SF, praėjo Bandykit. Tikri aferistai
+3701394 Veiksmai ką daryti, kai jau sumokėjote sąskaitą (-as) su prenumeratomis iš SIA CDR: 1. Skambinate savo mobiliojo ryšio operatoriui ir sakote, kad jokios prenumeratos neužsakinėjote, jokios paslaugos negavote, bei prašote kompensuoti patirtas išlaidas. 2. Jei operatorius nesutinka kompensuoti, rašote skundą per vartotojų teisių apsaugos tarnybą: https://www.vvtat.lt/vartotojams/kaip-pateikti-prasyma/431 Nurodote, kada pradėjote gauti sąskaitas su prenumeratomis, kiek iš viso sumokėjote už prenumeratas per visą laikotarpį. Pridedate išklotines ir mokėjimų kopijas. 3. Laukiate. Per 14 darbo dienų turėtų paskambinti operatoriaus atstovai ir pasiūlyti klausimą išspręsti taikiai. Prašom.
+3701394 Reikalingas parengti grupinis skundas Vartotoju teisems ir rysiu reguliavimo tarnybai, bei fiziskai atsisakyti apmoketi tokias paslaugas kuriu niekas neuzsakinejo.
+3701394 Ir aš pakliuvau, paskambinau tele2 tai pasakė viską atšaukti per tą numerį 1394, už prenumeratą tuos 3 eu kažkoks Wowtime nuskaičiavo bet tele2 patikrino, viskas gerai, atšaukta. O už žinutę 1394, 40 ct.
+3701394 Ir aš pakliuvau, paskambinau tele2 tai pasakė viską atšaukti per tą numerį 1394, už prenumeratą tuos 3 eu kažkoks Wowtime nuskaičiavo bet tele2 patikrino, viskas gerai, atšaukta. O už žinutę 1394, 40 ct.
+3701394 Sveiki, Ir "Telia" tinkle tas pats. Gavau sąskaita 20 eur.Telia padėti negali:( Tik pačiam reikia sms rašyti į 1394 su STOP. Tai ir buvau padaręs anksčiau kai gavau iš lt.carefizz.com žinutę pratesti prenumeratą. Kai parašiau STOP tai gavau atsakyma kad jie apgailestauja jog aš neturiu aktyvios prenumeratos. Prenumeratos neturių o sąskaitas gaunu ir sustabdyti Tlia negali:((( Tai kur kreiptis? Į policiją ar Vartotojų apsaugą. Dar pasinaudojau forume nurodytu patarimu ir išsiunčiau laišką [email protected] Jau gavau atsakyma : (Mes susisieksime su Jumis netrukus.)
+3701394 Panašus reikalas ir Telijoje. Atsiranda tipo užsakytos paslaugos SIA iš 1394, nusiskaičiuoja pinigus. Siunčiau žinutę STOP, bet po kurio laiko vėl nuskaičiuoja. Telijos konsultantas sakė tipo pati kalta, kad užsisakinėju paslaugas, jie čia ne prie ko. Pastebėjau, kad ši „paslauga“ pradėjo veikti, kai užsakiau aukojimo paslaugą Blue Yellov. Ar tai gali būti susiję?
+3701394 Ieškojau prisijungimo prie darbo pašto, bet užkliuvau ...per 2 dienas buvo sunaudota jau 4,69 GB, nors naudojaus tik facebook per išeigines... sid ėlto nusiunčiau į Nr. 1394 STOP APPL gavu atsakymą tuoj pat: ,,Atšauklėte savo prenumeratą Appiland. Info: [email protected]".Stebėsiu išnaudotus GB per artimausias 2 dienas.
+3701394 Rugpjūčio mėn paskambinau į tele2 dėl neaiškiai padidėjusios saskaitos. Jau nuo birželio. Pasakė, parašykit STOP CRF į 1394. Na ir ką. Už rugpjūtį toliau reikiasusimokėti iž tą mistišką carefizz. Niekas nesusustojo. Tai kaip sustabdyti? Skambinsiu į tele2. Tai jie patys sukčiai, jei žino ir leidžia iš klientų vogti pinigus. Reikia viešinti
+3701394 parasiau el.pastu ir ju atsakymas zemiau. man sms ejo apie arabwap.co prenumeratas. From number was ordered subscription based service http://mobiefun.com/lt/audiobook Tai yra nuolatinė prenumeratos paslauga, kol atsisakysite prenumeratos. Užsiregistravę šiai paslaugai, jūs pripažinote ir sutinkate, kad esate užsiprenumeravę šią prenumeratos paslaugą. Prašome kreiptis į tėvų ar sąskaitos mokėtoją, jei esate 18 metų ir jaunesni. Ši paslauga kainuoja 2,99 EURO per savaitę. Paslaugą galite atšaukti siųsdami STOP AB į 1394. Prekių ženklai, paslaugų ženklai, logotipai (įskaitant, be apribojimų, atskirus produktų ir mažmenininkų pavadinimus) yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė. Norėdami gauti daugiau informacijos, rašykite į [email protected] Rules - http://mobiefun.com/lt/page/user?keyword=AB
+3701394 Automatiškai nuskaičiuoja pinigus nuo sąskaitos už pramogines paslaugas. 1394 gauta žinutė su adresu https://lt.appiland.com (netikra svetainė)
+3701394 Sveiki. Gavau ir aš 14 Eur "premiją" neva už 4-ias paslaugas. Tele 2 prisiskambinti neįmanoma.. Ieškosiu būdų nutraukti paslaugos sutartį su Tele 2 ir tai siūlau daryti visiems nukentėjusiems SOLIDARIAI, nes tik taip galime priversti vagių BENDRININKUS keistis... Pagarbiai
+3701394 Čia negali pykti ant Tele 2, čia kibernetinė ataka. bet ryšių reguliavimo tarnyba ir vartotojų teisių tarnyba neturi siuntinėti žmonių nuo saves. Pinigai eina milžiniški ir į sukčių rankas, kurie sėdi ne Lietuvoje, atrodo Rygoje. Vyriausybiniu lygiu tarp Lietuvos ir Latvijos turi būti išpresta šita problema.
+3701394 Padėjo tik el.laiškas į [email protected] ir [email protected] su tekstu. Stop immediately the subscription STOP POTILT tel. +370........Šitas padeda pats išbandžiau .šia info radau irgi šiame forume tik anksčiau. Sėkmės
+3701394 Tele-2 žino šia afiorą,aš gavau 2 mėnesius dvigubą sąskaitą ,jokių paslaugų neužsakiau,geriausiai valinti iš tele-2,jeigu jie iš vien,su sukčiais,
+3701394 Šitas numeris žulikų,Tele-2 nieko nedaro.
+3701394 Man atėji vėl žinute kad Gamebox pratęsymas yra 7 dienom.Bet aš senai buvau atsisakiusi ir nenaudojau ne viena karta.Kas per paslaugas yra Gamebox?daug pinigų išskaičioja automatiškai,nors nesinaudoju!
+3701394 1394 yra sukčių numeris ? Per Tele 2 ateina didžiulės sąskaitos, nors niekas nieko neužsakė . Kaip čia yra ? Dabar Ryšių reguliavimo tarnyba nekelia ragelio ir Tele 2 irgi. Tai jau problema.
+3701394 Telia ir nieko negali padaryti ,bardakas.
+3701394 Mano operatorius Telia. Sakė nieko negali padėti. Liepė rašyti 1394 STOP ir sulaukti atsakymo, kad prenumerata nutraukta.
+3701394 Mano mobilus įmonės vardu. Įmonė nedengia pramoginių paslaugų. Buhalterė pradėjo sakyti, kad nurašys sumą, kuri priskirta pramoginėms paslaugoms. Paprašiau paslaugų išklotinės. Pastebėjau, kad kiekvieną pirmadinį nurašomas mokestis SIA "CDR". Jokių prenumeratų iš numerio 1394 nesu gavusi. Šį internetinį puslapį radau per SIA "CDR" paiešką. Išsiunčiau numeriu 1394 STOP SF, bet nežinau ar atsisakymas suveiks.
+3701394 1394 išsiunčiau žinutę, kad atsisakau paslaugos STOP wowt. Kas čia darosi ? Tele 2 žino šitą aferą . Atsiuntė 15 eurų didesnę sąskaitą. Pasirodo aš užsakiau kažkokią paslaugą ? Laikas imtis priemonių prieš aferistus šioje srityje.
+3701394 Istorija banali - žmona neskaito SMS, paskaičiau žinutę 1394 ir pašiurpau. Tuomet patikrinau TELE2 sąskaitas nuo balandžio mėnesio ir žado netekau - kas mėnesį į sukčių iš Latvijos "paslaugų", kuriomis niekada nesinaudojome, sąskaitą permokėjau maždaug po 12 Eur. Ir kas galėtų paneigti, kad viskas tai vyko TELE2 "nieko nežinant":)) Staigiai sukčiams pasiunčiau SMS su įrašu STOP MC. Greitai atėjo žinutė, kad prenumerata:))) nutraukta. Tik neaišku, ar visiems laikams. Gal kas žino, kaip kreiptis į VTAT?
+3701394 sveiki, 20 m buvau bites kliente, bet nuo 08.01 nutariau pakeisti operatorių, nes ten paslaugos kaina vis kilo. Užėjau į tele 2 saloną, pralaukusi valandą eilėje užpildžiau prašymą dėl nr perkelimo. Ir turėjau ateiti po 3 d sudaryti sutartį. Tą pačią dieną sumokėjau 4,50 už tele 2 kortelę. Tik įsidėjau kortelę, iškart parėjo sms iš 1394 SF paslauga įjungiama 7 d. Nieko nesupratau, kas tai, gal tele 2 kažką siunčia. Bet kai pasiaiškinau, tai daugiau nebenoriu to tele 2 matyti iš tolo. Grįžau į bitę. Kažkokia aferistų kompanija tas tele 2. Iš šio nr 1394 šnd gavau jau 3 zinutę. kas svaitę pareina. Gerai, kad nepasilikau, nes taip pat, kaip ir jūs keikčiau tą tele2. parašiau žin su STOP SF.
+3701394 Ir man papuolė susimokėti. Reik skambinti operatoriui ir išjungti atsiskaitymus telefonu, kad negalėtų atskaičiuoti
+3701394 Paskambinau į Tele2 ir padiktavo kodus, kokius reikia išsiųsti, kad atšaukti prenumaretas. Mano sunus prispaudinėjo jų ir mokėjau porą mėnėsiu padiidntas sąskaitas. o aš įranga iš tele2 pirkau, tai galvojau dėl to taip brangiai. Susigražinti niekas nesugražino.
+3701394 Aš prieš metus gaudavau iš šito numerio žinutes kad is mano saskaitos paiime pinigus dėl kažkokios paslaugos kurios net nenorėjau ir paskui pradėjau žiūrėti kaip išjungti nes pinigai dingdavo tai radau ta koda kažkokį ir išsiunčiau tai atjungė paslauga metams ir dabar po metų vel gavau žinutę kad susimokejau už kažkokia paslauga ir aš pasigooglinau budus kaip atjunkti šitą paslauga tai turi siųsti žinutę į jiu gmail Savo numerį ir Game box stop ir gausit viena žinutę kad jusu laiškas pamatytas ir kažkur po 2 dienu isjunks paslauga ir gausit antrą laišką ir žinutę is to numerio kad paslauga sustabdyta Jiu gmail:[email protected]
+3701394 Taip,man tas pats, 3.50 euro, plius kas savaite automatiskai prasitesia, o nesusimokejus grasina 1.8 euro nemokamumo mokesti uzdeti..., reikia i teisma tele2 paduoti ir dar uz moraline zala tegul sumoka, kita karta istustins saskaita banke ir durniu ijunge sakys tu pats kaltas, visai jau nepatikimi tapo !!
+3701394 Su šia afera galima labai smagiai papokštauti jei žinai kokio abonento telefono numeri. Ivedi i forma abonento telefona kuris ant sutarties su ryšio bendrove ir jis menesio gale gauna 12 eur saskaitele, o patvirtinimas jo telefone nukeliauja į spama smart telefone ir jis nieko nesužino iki to momento kaip gauna saskaita. Tai jei kas nepatinka galite jam jei jis nenaudoja išankstinio apmokejimo sim padaryti siurpriza. Operatoriu abonentu tel numeriu kodus galima rasti nete, bet del numerio perkelimo jie gali ir buti maziau tikslus kas abonentai o kas ne.
+3701394 Skaitau komentarus ir juokiuosi iš jūsų kaip jus gražiai apgauna ryšio operatoriai kartu su legaliais nusikalteliais. Kvaili esate kad pasirašinėjate sutartis su ryšio operatoriais negu pirkdami išankstinio papildimo sim korteles iš kurių šio biznio operatoriai ir legalūs sukčiai neprasuktų. Bet ir vilkams reikia gyventi iš jūsų avys diriamo kailio. Gal ateityje busite protingesni sudarynedami su velniu sutartys. O dabar pagalvokite ka galėjote nusipirkti už tuos pinigus kurie buvo pavogti iš jūsų. Išankstinio papildymo ryšio planai visada pigesni nes čia žaidžia ryšio operatorių konkurencija tik nepasigaukite ant konsultantų pasakelių jų salonuose, jie nuo kiekvienos atvestos avies gauna menesio pabaigoje bonusa prie algos.
+3701394 Atsiuntė žinutę ir nors aš jos net neperskaičiau, man pradėjo traukti į sąskaitą už prenumeratą. Kai gavau sąskaitą, atidariau žinutę ir radau, kad prenumeratos galima atsisakyti Nr. 1394 įrašius kodą STOP SF. Gavau atsakymą: "sekmingai atsisakėte paslaugos". Žiūrėsiu sekantį mėnesį.
+3701394 Gavau ir aš tokią dovaną 2,99Eur. Paskambinau operatoriui, pirmas atsiliepęs numetė ragelį, buvau kantrus sulaukiau kito. Paaiškinau, kad aš nesuteikiau niekam iš trečių šalių nuskaitinėti pinigus ir bet ką rašinėti man siunčiamose sąskaitų išklotinėse. Pasiūliau, kad skubiai nesiėmus veiksmų bus nedelsiant nutrauktos sutartys ir pavardinau keletą man priklausančių telefonų numerių, kad jiems taptų aiškiau, su kuo turi reikalą. Naudinga Tele2 prarasti tiek abonentų ar ne, nesvarbu. Tačiau viešumas, vartotojų teisių komiteto atakavimas skundais, perėjimas pas konkurentus sustatys viską į savo vietas.
+3701394 Paskambinau į TELE2, kad išsiaiškinti iš kur pas mane atsirado tas SIA "CDR" įm. k. 50203006391 Gražiai aiškinau, kad aš nieko neprenumeravau ir kad nesutinku mokėti, nes čia jų kaltė, kad bendradarbiauja su tokiais veikėjais. Ji gražiai suokė, kad vis tik jie čia nekalti. Tada paklausiau ar ji sutinka, kad mūsų pokalbis būtų įrašytas. Va čia ir pasirodė tikrasis TELE2 veidas. Operatorė pasakė, kas ji yra privatus asmuo ir nesutinka, pasiūlė kreiptis į saloną ir numetė ragelį. Va čia tai geras. Jie net patys bijo apie tai kalbėti. Planuoju žiniasklaidai pateikti šitą istoriją.
+3701394 LAUSA, Vienintelis dalykas ką galite padaryti tai nutraukti prenumeratą, kad daugiau mokėti nereiktų. Su prarastu 12 eur galite susitaikyti. Nutraukimas yra šiuo numeriu 1394, įvedant atitinkama kodą. "žinučių negavau kad kas užprenumeruota" - čia ir yra pagrindinis "legalios", bet žulikų kompanijos koziris. Telefonai ( ar tiksliau jų OS) žiurkių landos - SIA "CDR" įm. k. 50203006391 trumpąją žinutę 1394 automatiškai fiksuoja kaip spamą - jūs jokių žinučių nematote, nes jos automatiškai yra blokuotų/spamų sąraše. Kad jas matyti turėtumėte įeiti į telefono Messages > "Spam & blocked". "Kur kreiptis?" Niekur, pažiūrėkit istorija tęsiasi nuo 2015 metų - per tą laiką kreiptasi matosi į epoliciją ir visas kitas institucijas, o Lietuvos operatoriai nekompetentingi/neprofesionalūs, kad užblokuotų kompaniją, kuri specialiai yra kaip spraga apvogti pinigus. Kaip veikia normali prenumerata? Pavyzdžiui nori paaukoti Blue-Yellow, nusiunti SMS, prasideda prenumerata - viską matai ir viskas gražu, legalu. Kaip veikia SIA "CDR" įm. k. 50203006391 žiurkių landa? Vagys parašo scriptą taip, kad viskas būtų už "Messages" SMS ribų - nesvarbu kokiu būdu jūs įkliūsite - ar linkas ar kažkoks appsas. Vagys vagystei naudoja legalią, bet vagystei specializuotą kompaniją SIA "CDR". Iš tiesų jūs gaunate SMS, tačiau jūs paprasčiausiai jų nematote, nes jie automatiškai telefono fiksuojami kaip spamas. Tokiu būdu žmogus net nežino, kad jam prasidėjo prenumerata, o jei užsižiūrės vėlai - tai prikaupta suma gali būti didelė. Tokia machinacija yra labai efektyvi, nes Lietuvos operatoriai yra neprofesionalūs ir neblokuoja tokios latvių žiurkių landos kaip SIA "CDR", nors tai vyksta jau N metų ir betkoks telefonas tokios kompanijos numerius automatiškai blokuoja ir įtraukia į spamą.
+3701394 Ir mane apgavo. Tik pastebįjom po mėnesio kad jau nuskaičiavo apie 12 euru. Tada parašiau STOP FUN ir atšaukė paslaugą.
+3701394 Jokių žinučių negavau kad kas užprenumeruota, bet SIA CDR šį mėnesį 12 eur nuskaičiuoja Telia tinkle, pramoginės paslaugos.. WTF? Telia nelabai ką gali pakomentuot, neatsakingi.. Kur kreiptis?
+3701394 SIA "CDR" įm. k. 50203006391 yra vagys.
+3701394 Ir aš per žioplumą ir neatidumą jau 3 mėn turiu mokėti. Ne taip ir mažai šį mėn. 26 euriukai. Gaudavau žinutes, kad prenumerata pratęsta, bet aš nieko neprenumeravau... nekreipiau dėmesio. Vis galvojau, kad padidinta sąskaita, nes aukojau Ukrainai. Už durnumą reikia mokėti. Atsisakyti šios paslaugos tereikia parašyti į 1394 SMS su žodžiu STOP (būtinai didžiosiomis raidėmis)
+3701394 Sveiki gal patarsit kaip atsisakyti ARTFILTERS prenumerata. Net nežinau iš kur pas mane telefone ji atsirado. Nežinau nei numerio, nei svetainės pavadinimo. Kaip nutraukti šitą bruda
+3701394 Galima atsisakyti www.cdr.lv puslapyje per Stop SMS, atejo zinute, kad paslauga isjungta
+3701394 žodžiu, užkibo mano tėvas ant šios paslaugos 1394. kaip ir visi jūs, kur bandot parsisiųst kažka nemokamai ir nelegaliai. Skūpas moka du kartus. aisku pagooglino tevas, kad parsisiusti nemokamai worda. https://microsoft_word.lt.downloadastro.com/ šiuo adresu is karto pasirodo parsisiusti zodis ir kaip kvailiai (nebutinai cia , o ir kitur gi yra) paspaudziat ant reklamos, o tada uzsisakot prenumerata. paskaitykit kas zemiau parasyta.
+3701394 Bandeau išsireikalauti pavogtus pinigus, nes tele2 nesivargina. Ar kam pavyko? Parašiau į [email protected], bet ateina kažkokie automatiniai atsakymai....
+3701394 Atsiunte kad i savaite ima 3.5 euro uz kazkokias tais sporto svetaines paslaugas. Jokios registracijos ar sutikimo visiskai net nebuvo, kad pradet tokia prenumerata. Patikrinau kaip ja pradet suvedi savo telefono numeri ir gauni zinute su kodu kuri reik ivest, tokios zinutes net tame telefone neegzistuoja kuriose butu parasyta stai jusu kodas. Tai as nesuprantu kaip jie gali be mano zinios arba kitas asmuo pradet ant numerio prenumerata jei net tau nieko patvirtint nereikejo ir isvis jokio patvirtinimo kodo negavai ir net niekur nesuvedei. Kazkokia afera ir isvis kaip istatymai leidzia tokias nesamones moderniam pasauly dabar visi tiesiog kuriasi imones ir susikuria legalias aferas kuriu istatymai nenubaudzia ir tiesiog apgaudineja zmones kam mums isvis tie istatymai jeigu jie musu negina o kaip tik kitiems leidzia jus apgaudinet ir isnaudot. Anksciau protingas zmogus budavo kuris koki nors isradima isrado ar kazka pastate dabar legaliai apgaudinek zmogus ir tu protingas dziaukis pinigais uzsidirbai. Sios prenumeratos kilejai yra is rumunijos tai nenuostabu kad daugiau nieko kito nesugalvojo cia sovietu sajungos perleistas mentalitetas korupcija vystyt daugiau nieko vogi plesi kaip tik eina ir toks gyvenimas turi but.
+3701394 sūnus nepilnametis kažkur pasigavo prenumeratą. Manau, kad Telios kaltė, su familly link uždraustos visos mokamos programos, Telia privalo ir iš savo pusės filtruoti. Už birželį sąskaita 30 eur, žinučių nesiamto, nes meta į šlamštą. Už liepą dar bus 30 eur. Parašiau e-policijai. Parašykit visi, kas susidūrėt policijai. reikia stabdyt šitas nesąmones, o Teliai turėtų būti gėda.
+3701394 Sveiki, irgi susidūriau su šia problema, deja, šiandien vėl gavau priminimą kad paslauga pratęsta, tai jau 2 mėnuo.. Padariau kaip vyras rašė, t.y. nusiunčiau el.laišką į du adresatus: [email protected], [email protected] su tekstu: STOP IMMEDIATELY THE SUBSCRIPTION STOP +370 (savo numeris) kadangi pas visus paslaugos skiriasi tik sukčiai tie patys, dar įrašiau STOP SF, nes tokia paslauga "SF Mokamos sporto naujienų portalas" man buvo įjungta. Po kelių minučių gavau sms kad paslauga SF yra išjungta, ir dar žinutę kad "Gamistream-entartanment hub -paslauga išjungta. Gavau dar mailą, keistą kur prašo suvesti savo numerį -nieko nevedžiau. Tikiosi bus baigta, o jums padės komentaras.
+3701394 Aferistai ir vagys!!!
+3701394 Gavau zinute ,,Prieiga prie ARTFILTERS buvo pratęsta 7 dienoms" as gyvenime nesinaudojau šia programa, net nežinojau kad yra tokia programa iš sąskaitos nuskaitė visus pinigus...rašiau zinute el. paštu operatoriui gavau atsakymą kad reikia man atsiusti užsakymo numeri ir paslauga bus nutraukta, parasiau kad nezinau užsakymo numerio atsakymo dar laukiu...
+3701394 O tai jei atejo saskaita ir typo as pas juos uzsisakiusi uz 20.00eur paslauga. Tai kaip jus db su Tele 2 susitarete ar vis del to turejote susimoketi ir tiem aferistams. Kas cia kaltas. Man si men atejo 32 eur moketi. Kur kas men po 12 mokejau. Kaip db spresti
+3701394 Siunčia ir siunčia.... nei žaidimus siunčiuos nei ką.... išsiunčiu STOP ADF, atšaukia, bet po to aktyvina. Ir iš naujo...... Damn.....
+3701394 nepadeda tas paslaugos atsisakymas sms, po kurio laiko vel pradeda eiti padidintos saskaitos, po menesio arba keliu, tik rastiskai parasius pretenzijas operatoriui ir vartotoju teisems, bei epolicija pavyko nutraukti tas nesamones, bei kompensavo nuostolius. Kol didzioji dalis zmoniu numoja ranka del mazu sumu tol operatoriai naudosis jusu naivumu. papildomas uzdarbis cia operatoriams.
+3701394 Sveiki, irgi susidūriau su šia problema, deja, šiandien vėl gavau priminimą kad paslauga pratęsta, tai jau 2 mėnuo.. Padariau kaip vyras rašė, t.y. nusiunčiau el.laišką į du adresatus: [email protected], [email protected] su tekstu: STOP IMMEDIATELY THE SUBSCRIPTION STOP POTILT +370 (savo numeris) kadangi pas visus paslaugos skiriasi tik sukčiai tie patys, dar įrašiau STOP SF, nes tokia paslauga "SF Mokamos sporto naujienų portalas" man buvo įjungta. Po kelių minučių gavau sms kad paslauga SF yra išjungta, ir dar žinutę kad "Gamistream-entartanment hub -paslauga išjungta. Gavau dar mailą, keistą kur prašo suvesti savo numerį -nieko nevedžiau. Tikiosi bus baigta, o jums padės komentaras.
+3701394 Radau buda sustabdyti paslauga. Reiketu nueiti i paslaugu tekejo puslapi http://www.cdr.lv/stop_sms.html ir issiusti uzklausa paslaugai sustabdyti. Man ja isjunge per valada is atsiunte patvirtinima SMS zinute.
+3701394 Taip pat nuo 2022.05 mėn pradėjau gauti šias žinutes, nekreipdama dėmesio tryniau jas, galvodama kad tai virusas. Dabar tik išsiaiškinau kas tai, tikiuosi susitvarkiau. Parašiau STOP į 1394 ir kaip vienas vyras komentavo stop i nurodytus el paštus.
+3701394 Taip pat nukentėjau, gaudama MX paslaugą su virusu, o paskui su kas savaitiniu paslaugos pratęsimu. Kreipiausi į TELE2, gavau ats., kad neteikia tos paslaugos, neatsako už ją, o tik leidžia atsiskaityti. Šiandien kreipiausi į VVTAT dėl vartotojų teisių pažeidimo.
+3701394 „Deja, paslaugų iš Telia pusės sustabdyti negalime, tai gali padaryti tik jūs. Norėdami atšaukti visas esamas abonementus, turite numeriu 1394 išsiųsti SMS žinutę su tekstu „STOP“. Taip bus atšauktos visos esamos ir aktyvios prenumeratos. Jei turite daugiau klausimų ar norite pateikti skundą, tai galite padaryti tiesiogiai susisiekę su paslaugų teikėjais el. paštu: >>> [email protected]
+3701394 The provider for number 1394 is https://www.esteria.eu/lv/ (a company from Latvia). GAMEBOX took 105 Euros from my account over two years and I found out only now. (!!!) The Telia customer service told me, that there would be "no way to get the money back". I said it is strange, because it is illegal. I think Telia might get a share of the income. I have no other idea why they would not help to protect their customers. :(
+3701394 Loans to solve your financial needs at (2%) contact us on For immediate response Loan to meet your needs.(Whats App) number:+917310847059 [email protected] Mr. Sumiti
+3701394 Atsisiunčiant kraujo tyrimų atsakymą, peržiūrėti gavau ir aš tokią dovaną.Kelis mėn.nuskaičiuodavo po5.7€.rašiau sms 1394 stop potilt ir dar ten ,gavau atsakymus kad atsisakyta paslauga,bet visvien nuskaičiuodavo.. Padėjo tik el.laiškas į [email protected] ir [email protected] su tekstu. Stop immediately the subscription STOP POTILT tel. +370........Šitas padeda pats išbandžiau .šia info radau irgi šiame forume tik anksčiau. Sėkmės
+3701394 Kodėl man nepavyksta parašyti komentaro?
+3701394 Išdūrė ir mane. Perki siurblį - robotą, paleisdamas gauni dovanų šituos vagis.
+3701394 Balandžio nėn.5.9 Euro plius skambinu į Tele2.Siūlo rašyk žinutę STOP MX,nieko Kreipiuosi vėl į Tele2,siūlo rašyti į minėtą numeri žinuteSTOP SF nieko Rašau STOP nieko,nueinu į Tele 2 skyrių Rimi parduotuvėje man savavališkai įrašo stop gamebox.Sąskaitą už gegužes mėn.gaunu jau su priedu 11,96.Rors man žadėjo Tele 2 ,kad už žinutes man anuliuos apmokėjimą.Dabar užregistravo mano skundą ir pažadėjo išsiaiškinti,bet matau kaip aiškinasi,pagal atsiliepimus nukentėjusiu ir toliau nuo aferistų daugėja.Ar to nemano už tai atsakingi pareigūnai.
+3701394 Sukčių įmonė, teikia "pramoginio" turinio paslaugas - platina nuorodas per virusus ar žinutes, apgaulės būdu užsako paslaugą ir per ryšio operatorių pasiima pinigus.
+3701394 Gegužės mėn.nuskaitė 12€.Tele2 liepė nežaisti žaidimų ir neužsakyri vietoj to kad užblokuotų.Įtariu prie šios aferos ir tele2prisidėję,Jeigu mato kad nuskaito ir leidžia.Mums belieka rašyti STOP neaišku ar padės?
+3701394 Man kas mėnesį Tele-2 atskaičiuoja po 10 ir daugiau eurų, paslaugų neužsakinėju. SIA CDR. Esu Vokietijoje, siunčiu STOP trumpuoju numeriu 1394- jis neišsisiunčia. Kaip atsisakyti tos SIA?
+3701394 esu telia 1394 man nuskaite 32 eurus uz geguzi 2022m. uz kazkokia pramoga /zaidimai/ nors nezaidziau nevedziau jokiu savo duomenu ,,prisikabino muset atsisunciant nemokamas programeles is google play....manau telia kalta ,kad leidzia musu pinigus nuskaicioti neivedus savo asmeniniu duomenu .asmens kodo ir t.t.
+3701394 Nusipirkau langų valymo robotą ir nuskenavau QR kodą ant pakuotės, kad pažiūrėti veikimą. Buvau nusiųstas į kažkokį kitą puslapį, firma atrodo carefizz. Sąskaitoje už telefoną atsirado mokestis SIA "CRF" 2 vnt. 7 eur. Susisiekiau su Tele 2, patarė šiuo numeriu siųsti SMS STOP CRF. Išsiunčiau, laukiu rezultatų.
+3701394 Gavau sąskaitą kur teko apmokėti 5,9 euro.Patikrinau kad naudojausi SIA CDR neturiu supratimo ir niekada nesidaudojau nes nežinau kastai SIA CDR.Tele 2 nieko nepadėjo,sako užsiblokuok.per 1394.Bandžiau ,bet tai kiek suprantu tai žinotė vėl bus apmokama.Kas čia per averizmas.Aš pastebėjau tiki Gegužės mėn.Kaip bus už gegužį tegul atsako Tele 2 operatorius nes sąskaita apmokama automat.ber benką.
+3701394 ant šito numerio pakibo ne tik Tele abonentas, esu Bitėje. Padidėjus mokėjimui - sąskaitos detalioje išklotinėje pamačiau kassavaitinius mokėjimus, paskambinau operatoriui - blokavo.
+3701394 Siųskite sms su kodu STOP, taip atsisakysite prenumeratos
+3701394 Tokiu atveju, jei gaunate kažką tokio, skambinkite savo operatoriui. Mano operatorius Bitė, paskambinau ir juos atjungė ir užblokavo. Žinoma, pinigų niekas negąžins...
+3701394 Saugokitės tai aferistai. Kodėl nesiima priėmoniu operatoriai. Sukurta LIDLI programėlė, kad apgaudinėtu žmonis. Kas už kuo slėpėsi ir kas atlygins nuostolius. Turėtu susirūpinti LIDLI ir TELE - 2 savo reputaciją...
+3701394 Ir as pakliuvau , kazkokia nesamone kaip isviso tokie numeriai nera blokuojami mobiliuju tinklu
+3701394 Sveiki, Kažkokiu būdu instaliuojant LIDL programėlę iš numerio 1394 gavau pin kodą, kurį suvedus atėjo sms, kad 7 dienoms jungiama MC paslauga, o jos atsisakyti galima tuo pačiu numeriu siunčiant sms STOP MC. Kurį laiką nieko nedariau, bet kas savaitę gaudavau sms apie MC paslaugos pratęsimą 7 dienoms. Tele2 už tai nuskaičiuodavo po 2,99 EUR. Vieną kartą sms buvo apie prieigos apie MC - Mix Mobile Entertainment paslaugos pratęsimą. Atsisakyti bandžiau siųsdamas sms STOP GAMEBOX, gavau sms, kad sėkmingai atsisakiau GAMEBOX prenumeratos. Tada nusiunčiau sms STOP MC - jokio atsakymo. Tuomet nusiunčiau sms STOP POTILT, gavau sms, kad sėkmingai atsisakiau POTILT prenumeratos. Tada pamėginau nusiųsti sms STOP ADF, gavau sms, kad sėkmingai atsisakiau ADF prenumeratos. Ir pabaigai nusiunčiau sms STOP SEXLT, gavau sms, kad viso prenumeratos paslaugos nuo 1394 yra išjungtos. Dabar belieka laukti, kas bus toliau.
+3701394 toks jausmas,kad si afera susijusi su tele2,nes du menesius gavau saskaitas,paskiau aptylo,bet paskutiniu metu tiesiog bombina skambuciai ateina vienas paskui kita,tai is Londono,tai dar is kazkur,pora menesiu tiesiog blokuoju ir neatsakau,saskaitos prapuole ,o terorizmas nesibaigia.Kaip gali operatorius neapsaugoti kliento?
+3701394 Мне уже пару месяцев считаю к абоненту счёт по 2.99,и в месяц по несколько раз.это началось как я продлила договор с Теле2,мне пришла смс что что то продлено на 7 дней.и пришло смс как остановить такие смс,я выслала такую смс ,и ничего не помогло смс не идут о всяческих продлениях а деньги к обонентской плате присчитывают.и теперь выслала на эл почту смс,и никакого результата,только пришол автоматический ответ"спасибо за сообщение,мы с вами свяжимся в ближайшее время" и больше ничего,а начисление к счёту так и осталось.ЧТО делать помогите???Я два месяца уже плачу по 40 евро
+3701394 Tai yra nuolatinė prenumeratos paslauga, kol atsisakysite prenumeratos. Užsiregistravę šiai paslaugai, jūs pripažinote ir sutinkate, kad esate užsiprenumeravę šią prenumeratos paslaugą. Prašome kreiptis į tėvų ar sąskaitos mokėtoją, jei esate 18 metų ir jaunesni. Ši paslauga kainuoja 2,99 EURO per savaitę. Paslaugą galite atšaukti siųsdami STOP SF į 1394. Prekių ženklai, paslaugų ženklai, logotipai (įskaitant, be apribojimų, atskirus produktų ir mažmenininkų pavadinimus) yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė. Norėdami gauti daugiau informacijos, rašykite į [email protected] Naudojimo sąlygos | Privatumo politika | Cookie Policy © 2022 alphacell.co All Rights Reserved
+3701394 Vakar Irgi buvau netyčia 1394 užsakiusi kažkokią paslaugą apie sportą, bet pasitarusi su operatoriumi šiandien atšaukiau. Adresu [email protected] išsiunčiau prašymą, kad mano numeriui (nurodžiau) išjungtų paslaugą ir įtrauktų į blokuojamų numerių (juodąjį) sąrašą. Po 10 minučių pranešė, kad išjungė. O šiaip žinutės išsiųsti nebuvo įmanoma
+3701394 o kodel neina issiusti zinutes,raso jusu sms neissiusta,gal kas turit patarimu kaip atsisakyti to cdr,jei ka parasykit 861595146
+3701394 Kovid_19 sušuko viską
+3701394 Pakliuvau ir aš į šią aferą...Kaip tą mokėjimą sustabdyti??? Kodėl visi abejingi? Jau viskas buvo išbandyta, bet mokėjimai tęsiami...
+3701394 Pakliuvau ir aš. Nuskaičius QR kodą nukreipė į puslapį kuriame reikėjo suvesti savo tel nr ir tada gautą kodą. Net nežinau, ką užsisakiau. Tik atėjo žinutė, kad SF paslauga aktyvuota ir norint atsisakyti reikia siusti STOP SF numeriu 1394. išsiunčiau 2 kartus bet pa kolkas jokio atsakymo. Naudoju ežio papildymo kortelę, jei neturėsiu pakankamai pinigų sąskaitoje nenuskaitys? Ir ar nepradės prie manęs knistis operatorius, jei jiems nepavyks nuo manęs nusiskaičiuoti? Help!!!
+3701394 Jei vis tik nepavyksta sms žinute nutraukti prenumeratos-kreipkitės į savo operatorių Jie iš įmonės nusiunčia el laišką blokuoti jūsų nr ir jis užblokuojamas.Tiems kas nori bylinėtis su operatorium-operatorius ne prie ko.Kreipkitės į Ryšių reguliavimo tarnybą,jie išduoda leidimus mokamiems nr ir paslaugoms
+3701394 Čia bus surišta su Ukraina je rašo rusiškai lietuviu raides man per du menesius nuskaičiavo virš 50e atsiunčiau laikrodziui programelė ir prasidejo.
+3701394 Arūnai, pažiūrėkite pačią pirmąją SMS nuo MX paslaugos (jei neištrynėte), nes būtent ten yra parašyta, ką reikia daryti, norint atsisakyti paslaugos. Visa kita nepadės. Net per "Google Play“ programą Mokėjimuose ir prenumeratose mano atveju buvo tuščia - nebuvo, ko atšaukti.
+3701394 Man į Tele 2 siuntinėja žinutes - Prieiga prie MX paslaugos buvo pratesta 7 dienoms. Dostup k usluge MX byl prodlen na 7 dney. http://arabwap.co/direct/88530241-5a96cd16 Kaip atsikratyti ? :(
+3701394 Gal suveiktų pagal Google instrukciją: Svarbu: pašalinus programą prenumerata nebus atšaukta. Atidarykite „Google Play“ programą Google Play. Viršuje dešinėje palieskite profilio piktogramą. Palieskite Mokėjimai ir prenumeratos toliau Prenumeratos. Pasirinkite norimą atšaukti prenumeratą. Palieskite Atšaukti prenumeratą. Vadovaukitės instrukcijomis. Patarimas: jei turite programos prenumeratą ir programa pašalinama iš „Google Play“, būsima prenumerata atšaukiama. Ankstesnių prenumeratų lėšos negrąžinamos.
+3701394 1394 išsiuntus SMS su tekstu STOP PLAYLT, gavome sms atsakymą SĖKMINGAI ATSISAKĖTE PLAYMONSTER PRENUMERATOS.
+3701394 Po sms SĖKMINGAI ATSISAKĖTE GAMEBOX PRENUMERATOS, naujo mėnesio pirmąją diena vėl atėjo sms "Prieiga prie PlayMonster paslaugos buvo pratęsta 7dienoms. ..."
+3701394 Mano vaikas prieš pusmetį tik 1 kartą užsisakė žaidimo paslaugą, kad atsisiųstų žaidimą. Nuo to laiko kas mėnesį į tele2 sąskaitas- faktūras įtraukiama SIA "CDR" paslauga (tai 6 eur, tai 7,50 eur / mėn.). Pastebėjau tik dabar, kai dėl kitų priežasčių ženkliai padidėjo sąskaita. Iš vaiko mobilaus numeriu 1394 išsiuntėme SMS su tekstu GAMEBOX STOP, iškart gavome atsakomąją SMS su tekstu SĖKMINGAI ATSISAKĖTE GAMEBOX PRENUMERATOS.
+3701394 Skanavau QR kodą laikrodžio instrukcijoje, kad įsikelti į telefoną jo programėlę. Atėjo žinutė, kad reikia įvęsti atsiųstą kodą. Jį įvedus, pasveikini su žaidimų programos prenumerata 3,5 € / savaitei. Kad gslim prenumeratos atsisakyti, nusiuntus STOP žinutę. Nusiunčiau - pranešė, kad nutraukė prenumeratą. Apgaulė gali būti QR kodo nuskaitymo programoje.
+3701394 Du mėnesius gaudavau apmokestinimą, nors nieko nesisakiau. Kreipiausi į savo operatorių tele 2. Nurodė išsiųsti žinutę stop plt, stop crt. Jie atrašė, kad nesu uzsisakius. Po mėn. vėl gaunu apmokestinimą. Nuvykstu į tele 2, vėl nieko nepadeda. Tada pati dar kartą išsiunčiau žinute stop gamebox ir suveikė. Atjungė.
+3701394 Sveiki, taip pat Tele2 visiškai nreaguoja į mano pareiškimus, kad neužsakinėjau jokių paslaugų iš SIA "CDR". Kas susidurė su šia problema galėumete jungtis ir skųsti Tele2 Vartotojų apsaugos tarnybai ir, jei reikės, teisėsaugos institucijoms. Galite atsiųsti man savo duomenys, aš surašyčiau skundą: 1. Vardas, pavardė arba įmonės pavadinimas 2. Telefonas, elektroninis paštas 3. Žalos suma, kurią galite patvirtinti dokumentais (sąskaitomis bei išklotinėmis) Siųsti Artūrui, [email protected], 8-60624566. Manau jei būsime vieningi laimėsime prieš tuos niekšus.
+3701394 Man atrodo, kad mobiliojo tinklo operatoriai galėjo būti prisidėję prie to, nes, kaip galima siųsti SMS žinutę, nežinant mobiliojo telefono numerio? Ar duomenų apsaugos inspekcija netikrina jų veiklos?
+3701394 Man 4 men eina žinutės kad užsisakiau žaidimus jie net nesivargina siųsti žaidimus ir kitokias pramoninius .tik kas sąv. Ateina žinutės .kad pratęsta . Gal kas daugiau info gali įmesti apie šita aferistų kompanija
+3701394 2 gartus kreipiausi į Telia dėl tos pačios paslaugos pratęsimo. Vienintelis telijos rekomenduojamas veiksmas siūsti jiems žinutes SexLT Stop, Stop Gamebox, Flirt Stop, ir kažkoks Stop PLT. po visų šių žinučių, kurios irgo buvo apmokęstintos gavau vienintelį atsakymą, kad Gamebox užsakymas atjungtas, o kitų paslaugų jie neturi registravę. Praėjo 2 dienos ir vėl gaunu, kad "mano" užsakytos paslaugos pratęstos, tada parašiau, kad skundžiu policija ir po sekundės atsiunčia sms, kad visos mano užsakytos paslaugos nutraukiamos. Mano įtarimas, kad tos paslaugos prasidėjo po pirmo aukojimo Ukrainai sms, kai nuskaito 5 ar 10€ labdarai. Gal kas turite daugaiu info? Telia ryšio tiekėjas nusiplauna rankas ir už konsultacija apmokestina. Už kovą nuskaitė 1319 - 11,29 € per 13 kartų. Prisijungiu prie kolektyvinio išškinio. Tai masinė vagyustė be vartotojo sutikimo.
+3701394 Neva dėl gaunamų SIA "CDR" paslaugų buvau Tele2 salone. Nurodė siųsti numeriu 1394 SMS tekstu GAMEBOX STOP
+3701394 Jokiu paslaugu neuzsisakiau zaidimu telefone jokiu nezaidziu, atejo nei is sio nei is to sms kad kazkokia mc paslauga ijungta, tris savaites nusiskaitinejo po 2,99 eurus. Skambinau i tele2, tai pasake kad būsiu uzsisakiusi kažkokį žaidimą! Kol kas susimažinau limitą bet negi cia gali bet kas paimti ir siurbti pinigus be zmogaus sutikimo? Operatorius tipo niekuo padeti negali.... Prisijungciau prie kolektyvinio ieskinio jei kas is principo nores kreiptis.
+3701394 Man irgi parejo saskaita 2.99 uz SIA "CDR" paslauga, kurios neuzsakinejau ir neturiu zalio supratymo kas cia per paslauga. Paskambinau i BITE, ir viska ka jie galejo pasakyt kad galbut as netycia uzsakiau ja!!!!!! Uz durnius laiko, aferistai!!!!! Uzblokuot uzblokavo, bet tos sumos (2.99) sake negali numinusuot.
+3701394 Sutinku su rašančiais, kad šiame nusikaltime dalyvauja Telia, Bitė ir Tele2. Nutariau eiti "ant principo" ir patraukti vieną iš šių bendrovių baudžiamojon atsakomybėn. Konkrečiai kalbu apie Telia, bet kitus nukentėjusius kviečiu tokiu pat principu patraukti baužiamojon atsakomybėn Bitę ir Tele2. Būtent Teliją, o ne mitines CDR, Esteriją ar kt., nes sutartinius santykius turėjau (dabar nutraukiau) tiktai su Telija. Kadangi suma nėra didelė, sukčiai tuo naudojasi, tikėdamiesi, kad žmonės nevargs dėl tokių sumų. Todėl renku nukentėjusių asmenų grupę, kad susirinktų rimtesnė žalos suma ir policija nenutrauktų bylos dėl "mažareikšmingumo". Kas nori prisijungti prie šios grupės, siųskite man šiuos duomenis: 1. Vardas, pavardė arba įmonės pavadinimas 2. Telefonas, elektroninis paštas 3. Žalos suma, kurią galite patvirtinti dokumentais (sąskaitomis bei išklotinėmis) Siųsti Ignui Nazarovui, [email protected], 8-699-10701 Taip pat jeigu čia yra teisininkų, kviečių prisidėti rašant pareiškimą policijai/prokuratūrai bei civilinį ieškinį. Kol kas savanoriškais pagrindais, bet jeigu prieis iki teismo, į civilinį ieškinį įtrauksime teisinės pagalbos kainą. Jeigu Telia norėdama išvengti teismo sudarys taikos sutartį, būsite bent jau atlikę gerą darbą
+3701394 AŠ TAIP PAT NESUVOKIU KAIP GALĖJAU UŽSISAKYTI ŠIĄ PASLAUGĄ ArtDeepFilters atėjo žinutė, kad užsakyta paslauga ir kad galiu atsisakyti numeriu 1394 įrašius STOP ADF, bet nekreipiau dėmesio, nes niekur nieko nedariau kad suvesčiau kokius savo duomenis. Tačiau sąskaita parėjo 2,99 eur. daugiau. Ne gana to parėjo sms kad paslauga pratęsti. Tai išsiunčiau sms numeriu 1394 įrašius STOP ADF gavau atsakymą, jog sėkmingai sustabdyta, bet nesu garantuota. Ir kad įsitikinčiau teks laukti dar kito mėnesio sąskaitos, nes kitą mėnesį tikrai bus nes automatiškai tą paslaugą pratesinėja.
+3701394 Atėjo sms kad užsakytas kažkoks Playbox siunčiu sms atsisakymui neveikia. Esu užsienyje gal tas trumpasis numeris 1394 veikia tik LT. Gal žinot kas kaip kitaip išspręsti šią problemą.
+3701394 Dėja, bet ir pats pasimoviau ant šitos apgaulės. Man pavyko atšaukti ir pagal Telia tarifus tai turėtų kainuoti 0,09 Eur/SMS.
+3701394 Net nežinau kokiu būdu užsisakiau Potiongames paslaugą, esu gavusi tik 1 žinutę, bet atskaičiuota už visą mėnesį (4 kartus). Nežinau kas bus šį mėnesį. Tele2 atsakomybės neprisiima, čia jau mūsų vartotojų reikalas, matyt jiems tai naudinga. Atsisakiau, siunčiau žinutę trumpuoju Nr.1394, dar papildomai rašiau į el. paštą [email protected], gavau atsakymą kad atsisakyta, bet nesu garantuota.
+3701394 Man ir atėjo sms kad užsakyta paslauga Pation games, Bet ir atėjo ju sms ,kad galiu atsisakyt nusiuntės sms STOP POTILT NR 1394,KA IR PADARIAU, ATĖJO ATSAKYMAS ,KAD SUSTABDĖ,BET PERSPĖJO KAD ŠI SMS MOKAMA, KIEK NEŽINAU??
+3701394 Kaip atsisakyt to sudo boxplay Niekaip neissiuncia sms
+3701394 1394 pinigus vagia jau metai. Bitė vis aiškino, kad tai už naršymą internete. Lapkričio gale perpykęs iš Bitės išėjau. Man paskambino pagyvenusi Bitės operatorė, būtent ji pasakė, kad prie manęs prisikabinusi kažkokia žaidimų svetainė. Sakė, kad perėjus pas kitus tai, ko gero, pasibaigs. Į Bitę negrįžau, perėjau į Telia ir... Tuojau pat vėl pradėjau gauti sąskaitas. Gerai tik tas, kad Telia iš kart tai pamatau. Telia man atjunge GAMEBOX, bet sąskaitos vėl eina. Šiandien atsijungiau nuo kažkokio PLAY MONSTER. Ir tikrai nežinau ar tai pabaiga. Sunku atsikratyti, nes visai nieko su šitais sukčiais nedaro nei BITĖ, nei TELIA...Dėl kitų nežinau.
+3701394 Beja dar galiu papildyti, kad ta 1.50€ nuskaite: Esteria DEV service2
+3701394 Katik irgi prigavo mane tas POTIONGAMES man i mesengeri atejo is zmogaus info apie mano video norint paziuret reikejo suvest nr. Nuskaite 1.50 bet isejo atjungti nuskaite 0,09ct PTG paslauga jungiama 7 dienas. Atsisakyti: STOP POTILT numeriu 1394. Usluga PTG podkljuchena na 7 dnej. Otkaz: STOP POTILT na 1394. http://lt.potiongames.com
+3701394 Gerbiamieji, visa tai atsitinka nes neturite isidiege normalios antivirusinės programos kuri apsaugo ir nu vadinamu "phishing" puslapių ir iššokančiu langų kuriu gal nelabai pastebite, kai suvedinėjate duomenis norimai pslaugai gauti. Nepagailekit keliasdešimt euru legaliai 3 metų antivirusinės licensijai kuri tikrai atliks savo darbą. Pvz Eset. naudoju gal jau 7 metus visuose savo ir įmonės kompiuteriuose ir nebuvo jokių iššokančiu langų ar kokių atveju. ir + praneša apie nepatikimas svetaines ir neleidžia jų atidaryt. Čia ne reklama, galit rinktis bet kuria kitą tai užtikrinančia antivirusinę programą. Parekomenduočiau ir kitas bet naudojuosi tik viena ir esu patenkintas. kol dukrai i kompa nebuvau įdieges antivirusinės tai irgi buvom pasimove ant "potiongames"prenumeratos kur reikejo mokėt, nes ji kazkur savo tel nr suvedė. Bukit atsargus ir saugokit savo privatumą ir lėšas.
+3701394 https://www.esteria.eu/lv/contacts/kontakti_info/ Skambinau nurodytu LT numeriu, bet vistiek reikėjo rusiškai bendrauti. Atseit buvo suvestas telefono numeris ir užsakyta paslauga ArtDeepFilter. Pasakė, kad paslauga sustabdyta (nors nieko neužsakinėta buvo) ir kainuos tai 3 Eur. Įdomu ar galima kažkaip juos priduot polocijai, kad tikrintų? Ar galima per operatorių užblokuoti? Nes dabar mūsų telefono numerį jie turi ir tikėti jų žodžiu, kad mes išbraukėm jį iš savo sąrašo tai mažai tikiu. Bet aš paprašiau, kad jie atsiųstų patvirtinimą sms, kad numeris kuriam "užsakyta" paslauga būtų įtrauktas į jų juodąjį sąrašą. Atsiuntė. Žiūrėsim ar tikrai daugiau neateis. Ir ji tokia (ta kuri atsiliepė duotu LT telefonu) atsipūtus, galit kreiptis kur norit. Aš nesuprantu kaip per tiek metų dar neina su jais susidoroti... :(
+3701394 STOP kodas nesuveike (nuskaite 15ct). STOP POTILT zinute kainavo 9ct. is karto gavau zinute apie sekminga paslaugos stabdyma.
+3701394 Siuntinejo vaikui GAMEBOX zinutes su paslaudos pratesimu, kas men nuskaiciuodavo SIA "CDR" įm. k. 50203006391 - 3.96 Eur (4 vnt po 0.99 Eur). Sustabdziau sms i numeri 1394: STOP GAMEBOX
+3701394 As norejau parsisiusti Galimybiu pasa. Islindo programele,kad reikia ivesti numeri ir koda. As gryzau atgal. Po keliu dienu vel bandau parsisiusti, vel tas pats. tada ivedziau numeri, koda kuri gavau sms zinute. Galimybiu paso neparsisiunciau, ir prasom, jau moku po 1.5 eu i savaite.Atsisakyti reikia siusti SMS STOP BXPLT. Bet islenda ,kad mokama. Pas mane abonementas. Ka as zinau kiek atskaitys. Parasiau i visus e @, atejo sms kad atsisakiau. Del visa ko skambinsiu Bitei, kad uzblokuotu.Manau, kad visiems reikia parasyti pareiskima policijai. Kiek cia mus mulkins??????
+3701394 Tikiuosi padejo informacija apacioje. Jei kazkam reik pagalbos su sita problema mano facebook "Dziugas Dulskij" arba discord CtWolffe#2929
+3701394 Kaip isspresti problema: 1. Tureti saskaitoj 0.04e - 2e (ne daugiau antraip nuskaiciuos) Nueikit i artimiausia tele2 ar kita salona ir ten galit pasiklausti. 2. Parasyti nurodytam numeriu nurodyta zinute. (Mano atveju buvo STOP ADF) 3. Laukti pranesimo, kad sustabdyta. Issiusti zinute kainuos 4 centus, i gmaila ten kazkoki nepatariu rasyti. Bukit atsargus ir perspekit vaikus.
+3701394 Parašiau į tą pašta, beliko sulaukt. Visa istorija tokia: radau programa, galvoju parsisiusiu. Nu susitvarkiau ko ten praše (numeri ivesti ir koda) ir tik žiūriu žinute jog prenumeravau. Kažkoki koda sako ivesti per sms 1394 ("STOP ADF") manau neapsimoka bandyti, dar pinigų išmus. Ryt update ikelsiu
+3701394 SIM idekit i kita telefona ir tuomet siuskit atsisakyma paslaugos 1394 STOP POTILT Kaina 4 centai
+3701394 STOP PLAYLT rezultatas: Semingai atsisakete paslaugos PlayMonster prenumeratos. Vy uspeshno otpisalis ot uslugi PlayMonster
+3701394 Žmonos sąskaitoje buvo nurodyta (prie SIA CDR) paslaugos pavadinimas POTILT. Pasinaudojau patarimu iš žemiau (Andrej) - parašiau email į [email protected] ir [email protected], sustabdė greitai. Laiško tekstas: Stop immediately the subscription STOP POTILT tel. +3706******* ! Немедленно прекратите услугу STOP POTILT на телефон +3706******* !
+3701394 aferistai, flirtas .com, kazkokia imone seiselius salose, skambuciai padidinto tarifo, sms atsisakymas ijungia paslauga o sutartyje punktas- (e) Kolektyvinio ieškinio atsisakymas Jūs sutinkate su tuo, jog bet koks ginčas tarp Jūsų ir Tinklapio, Tarnybos ar šio Susitarimo, turi būti sprendžiamas individualia tvarka, ir kad Jūs neprisijungsite ar neapjungsite savo pretenzijų su kitų narių pretenzijomis ir neteiksite kokių nors ieškinių kaip grupės atstovas ar narys arba kaip patikėtinis.
+3701394 Kažkoks košmaras.atėjo žin.kad užsisakiau paslaugą Pationgames,nors neužsisakinėjau jokios paslaugos,nebent kažkur netyčia pasispaudė.galvoju tiek tos.parašyta po 7 dienų galima atsisakyti šios paslaugos siunčiant num.1394 raktažodį Stop potilt. Jau ir 10 dienų praėjo siunčiu neišsisiunčia.ir kokiais tik raktažodžiais nesiunčiu kur komentaruose parašyta,kad padėjo.nė vienas neišsisiunčia.teko kreiptis elekt.adresu kur nurodyta.laukiu atsakymo.o parašyta kad paslauga po 7 dienų bus apmokestinta po 1.50 košmaras kažkoks
+3701394 Gavau SMS tekstas: Prieiga prie TrainThisBrain paslaugos buvo pratesta 7 dienoms. Dostup k usluge TrainThisBrain byl prodlen na 7 dney", bet numeris siuntejo TRAINBRAIN ne 1394, nusiunciau @ prirasiau SMS kas imanoma, ziuresiu kas bus, saskaitoj prasyta pramogines/informacines paslaugos
+3701394 Po keletos val. Gavau @ pranešimą, kad užfiksuotas. Ryte gavau ir @ ir sms , kad atjungė nuo "prenumeratos". Matysiu mėn. gale su sąskaita. Bandykit per @.
+3701394 Po keletos val. Gavau @ pranešimą, kad užfiksuotas. Ryte gavau ir @ ir sms , kad atjungė nuo "prenumeratos". Matysiu mėn. gale du sąskaita. Bandykit per @.
+3701394 Sveiki, kai gavau sąskaitą iškart susidomėjau, kodėl tiek? Telia operatorius susakė net 4 raktinius žodžius, kuriais galiu atsisakyti neaišku iš kur atsiradusios "paslaugos". Deja, niekas neišsisiunčia. Tuos žodžius , kuriuos jūs rašote taip pat rašiau ir niekas neišsisiunčia. Parašiau jiems į @ . Žiūrėsiu, ką atrašys.
+3701394 Суки штопаные,зашёл взять паспорт возможностей,а оформили под подписку на говно.
+3701394 Tai yra aferizmo schema. Vartotojų teisės, stt, tinklų operatriai ,jeigu sąžiningai dirbtų savo darbą, to nebūtų. Sudarytos sąlygos patiliukais vogti iš jūsų kišenių. Šis numeris maskuojamas po įvairių, neva, paslaugų pavadinimais. Greičiausiai ,kaip atsisakyti tokio tipo apvaginėjimo, kreiptis į tinklų operatorių, kad užblokuotų šio ir gal apskritai trumpųjų numerių naudojimą. Kompensavimo dėl vagystės patirtų nuostolių vargu ar galima tikėtis, sunku įrodyti,kad jūs ar jūsų vaikai, neužsisakė šios paslaugos.
+3701394 STOP
+3701394 STOP TBLT
+3701394 Sveiki, visi kas išklotinėse matote esteria+dev+service2 paslaugas, tiesiog rasykite elektroniniu pastu laiska rusiskai arba angliskai i [email protected] arba i [email protected] . uztenka parasyti stop services and purchases ir sustabdo per 15 min. Tai pats tiksliausias budas nutraukti bet kokias ju paslaugas. Sekmes visiems.
+3701394 Man irgi padejo STOP PLAYLT nors ir rase kad apmokestinama bet vistiek spaudziau testi. Ir gavau sms kad atsisakiau. Kreipiausi ir as i telia kad blokuoti bet sake kad negali.. Nesuprantu kur Policija ziuri?
+3701394 Bitei skambinau jau 3-čią kartą. Pirmus du kartus sakė išjungimė mobilius atsiskaitymus, po sa vaitės skambinu, sako jums išjungė ne tą paslaugą, dabar tirkai išjungiau. Po svaitės teko skambinti dar krtą, ir vėl reikaluti kad išjungtų. Pats išsiunčiau sms STOP PLAYLT, gavau atskaymą kad išjungta prenumerata. Tikiuosi baigsis šis plėšikavimas. Beje pirmą kartą, kai skambinau į bitę, sakė kad gali kompensuoti pusę sumos. Šiandien kitas sako, kad negali kompensuoti.
+3701394 Sukčiai suspėjo per 4 mėnesius nuskaityti 22 eurus. Kol apsižiūrėjau. Parašiau į [email protected] : Dear, Please stop immediately the subscription STOP PLAYLT tel. +3706******* ! Немедленно прекратите услугу STOP PLAYLT на телефон +3706******* . Pagrasinau dar , kad kreipsiuos į policiją. Po minutės atėjo pranešimas, kad atjungė nuo paslaugos. Matyt, nemažai tie sukčiai pasipelno , patyliukais pridėdami prie sąskaitos po kelis eurus., kol apsižiūri. Bet....nebūčiau net apsižiūrėjęs, jei suma nebūtų pradėjusi augti. Būkite budrūs !
+3701394 Per Viber programą paspaudėt reklamą. Užsisakė paslauga. Kreiptis į operatrių, kad išjungtų mokėjimus per trumpuosiu numerius. Negavę kelių mokėjimų iš eilės paslauga nusitrauks automatiškai.
+3701394 Kai bandžiau atsisakyti paslaugos ir surinkau tą STOP POTILT ir bandžiau išsiųsti numeriu 1394, tai gavau įspėjimą, kad jei siųsiu tą žinutę, būsiu apmokestintas operatoriaus. Tai atšaukiau ir nežinau, ką daryti.
+3701394 DĖMESIO! Tai vagys.Kreipkitės į opertarorių kad blokuotų juos!
+3701394 blab
+3701394 blab
+3701394 Ir man padėjo STOP PLAYLT. Ačiū
+3701394 Prieiga prie BoxPlay paslaugos buvo pratesta 7 dienoms. Dostup k usluge BoxPlay byl prodlen na 7 dney.... Padėjo atsisakyti STOP PLAYLT
+3701394 Prieiga prie BoxPlay paslaugos buvo pratesta 7 dienoms. Dostup k usluge BoxPlay byl prodlen na 7 dney.... Padėjo atsisakyti STOP PLAYLT
+3701394 Kaip man atsisakyti sitos programos ArtDeepFilters ,as parasau zinute GAMEBOX STOP, bet kita menesi vel nuskaito ka man daryti
+3701394 Sukciai, net neaisku kokiu budu, bet panasu parsisiuntus nemokamus zaidimus, ijungiama ta paslauga.. 1.5eur savaitei. Suzinai apie tai tik pamates menesio saskaita. Atsisakyt- skambint operatoriui, jis pasake kur ka issiust.
+3701394 Dalinai problemas dėl sukčiavimo su numeriu 1394 galima sumažinti Chrome naršyklėje blokuojant adresus alfrago.com ir esteria.eu. Galima riboti atsiskaitomą sumą tik abonentiniu mokesčiu. Mobilių telefonų operatorius Telia tai daryti atsisakė, o Bitė tokius apribojimus atlieka.
+3701394 Sukčiavimas su numeriu 1394 tęsiasi jau keli metai ir niekas negali to nutraukti. Vienas iš sukčiavimo būdų yra toks. Ieškant telefone su chrome programėlių atsisiuntimui ir jas suradus ir nuspaudus download išlenda paslauga iš alfrago.com prašanti įvesti telefono numerį. To nereikia daryti, nes įvedus telefono numerį atsiunčiamas kodas kurį prašo įvesti ir tekstas apie paslaugą bei mokestis. Kodo neįvedimas ir grįžimas atgal nieko negelbsti, atsiunčiama žinutė, kad Jūs neatsisakėte paslaugos. Reiškia jau paslauga užsakyta ir neaišku kokia. Žinutėje nurodoma esteria.eu. Toliau kas savaitę siunčia žinutę, kad paslauga pratęsta. Norint atsisakyti paslaugos reikia siųsti į numerį 1394 žinutęs: STOP GAMEBOX ir SEXLT STOP ir STOP PLAYLT ir gal būt įvairius kitus stabdymus, nes nežinai kas užsakyta. Padeda ir email siuntimas į [email protected] reikalaujant stabdyti paslaugas. Mokestį už paslaugą operatorius prideda prie sąskaitos. Jeigu mokėsi tik abonentinį mokestį, operatorius grasina atjungti telefoną. Tokiu būdu operatorius bendradarbiauja su sukčiautojais. Operatorius nieko nesiima, nes atseit paslaugą teikia ne jie ir siūlo kreiptis į policiją. Tokiu būdu operatorius išreikalauja pinigus ir jiems už tai kažkas nubyra ir bizniukas sėkmingai klesti, nes visuomet atsiranda užkimbančių. Operatoriai puikiai tą žino ir siūlo tik siųsti žinutę paslaugos atsisakymo, bet nieko nedaro, kad užkirsti kelią tokiam sukčiavimui.
+3701394 Ieškojau internete savo duomenų, dėl skiepo nuo Covid19 ir kaip gudriai, šis nr. Prie mano telefono prisijungė, aš paspaudžiau, kad prisijungt prie savo duomenų bazės, o iššoko langelis. Ir iškart gavau žinutė, lotininiais raidėmis, rašo rusiškai.
+3701394 Kaip atsisakyti PlayMinster paslaugų?
+3701394 Sveiki. Gal kas padesite. Esu užsienį ne Lietuvoje. Kokiu būdu galima nutraukti tą kad savaitinį nuskaiciavima??? Esteria+DEV+service2 2021-10-02 16:29:50 2,95 EUR Ar siųsti sms ar rašyti prašymą. Nes trumpuoju numeriu nieko siųsti negaliu. Kas savaitę eina tie nudkaitymai.
+3701394 Ačiū už informaciją. Pavyko atsisakyti man paslaugos išsiuntus STOP PLAYLT. O žinutė ateidavo" Prieiga prie TrainThisBrain paslaugos buvo pratesta 7 dienoms. Dostup k usluge TrainThisBrain byl prodlen na 7 dney". Tik nežinau kiek nuskaičiuodavo man, dar neatkreipiau dėmesio. Dėkui komentatoriams.
+3701394 STOP
+3701394 Esu bitės klientė, ir vis gaudavau kad pratęstas naudojimas play monster paslauga išsiunčiau žinutę gamybos stop ir iškart gavau atsakymą kad sustabdytas naudojimasis.
+3701394 Man rašė 1394, kad užsisakiau paslaugas nors esu nepilnametė ir jokių paslaugų neužsisakiau. Man labai senai jau 1394 rašė, o aš nekreipiau dėmesio, bet atėjo 20eur į tele2 susimokėti ir rodo, kad užsisakynėju paslaugas, kaip norite atsikratyti tuo rašykite STOP POTILT
+3701394 Sveiki, galite padėti atsikratyti PlayMonster paslauga??
+3701394 Gavau Bites 6 eurais didesnę sąskaitą. Išklotinė rodo, kad kas savaitę po 1,5 eur. nuskaičiuoja paslauga Esteria+DEV+service2, , perskaičiusi komentarus, supratau, kad ateidavo neaiškios žinutės, aš ištrindavau ir nekreipdavau dėmesio. Šiandien pasinaudojau komentatorių rekomendacija ir išsiunčiau žinutę 1394 numeriu GAMEBOX STOP, ir tą pačią minutę gavau žinutę, kad sėkmingai atsisakiau paslaugos. Už žinutę reikės mokėti.
+3701394 Įvyko kibernetinė ataka, jog įsilaužta i mano Viber paskyra. Ten reikėjo paspausti ant reklamos pobūdžio nuorodos (prašė atnaujinti duomenis, parsisiųsti naujinimus ar pan.), bet tuo momentu iš streso nepastebėjau, kad tai nėra logiška. Prašė įvesti numerį ir pasirinkti tiekėją. Po to įvesti atsiųstą kodą. Atėjo žinutė, jog paslauga "TrainThisGame" aktyvuota. Pavyko atsisakyti prenumeratos. Tik, dėja, buvo viskas mokama ~2€. Atsargiai su duomenų įvedimu.
+3701394 Pradėjo eiti žinutės po to. kai užsisakiau bilietus internetu. Tačiau išsiuntus žinutę STOP PLAYLT pavyko atsisakyti prenumeratos. Deja, žinutė buvo mokama.
+3701394 Man šis numeris pradėjo siūsti šią žinutę kas kiek laiko- ,, Prieiga prie Gamebox paslaugos buvo pratesta 7 dienoms. Dostup k usluge Gamebox byl prodlen na 7 dney".
+3701394 Rašykit email į [email protected] ir [email protected], stabdo vos ne momentaliai. Štai Jums laiško tekstas: Dear, Please stop immediately the subscription STOP PLAYLT tel. +3706******* ! Немедленно прекратите услугу STOP PLAYLT на телефон +3706******* ! Taip ir nesupratau, kaip buvo užsakyta paslauga, bet kai vykdoma per Google Play, tai faktas. Android turėtojams apskritai galima valdyti savo prenumeratas ir jų nustatymus pagal šią instrukcija: 1. Atidarykite „Google Play“ programą. 2. Viršuje dešinėje palieskite profilio piktogramą (arba savo nuotrauka, jeigu esate prijungti prie savo paskyros) 3. Palieskite Mokėjimai ir prenumeratos tada Prenumeratos. 4. Pasirinkite norimą atšaukti prenumeratą. 5. Palieskite Atšaukti prenumeratą. 6. Vadovaukitės instrukcijomis. Svarbu: pašalinus programą prenumerata nebus atšaukta.
+3701394 STOP PLAYLT
+3701394 STOP
+3701394 Atsisakau Gamebox
+3701394 parašiau e-mail į [email protected] ir [email protected], už kelių minučių nemokamai atjungė. Kitaip dar už atjungimo SMS mokėsite Dear, Please stop immediately the subscription STOP PLAYLT tel. +3706******* ! Немедленно прекратите услугу STOP PLAYLT на телефон +3706******* !
+3701394 Radau jų tel. numerį +37052060250 iš jų puslapio http://www.cdr.lv/kontakti.html jeigu norėsit kas išsakyt savo nuomonę apie juos.
+3701394 atsisakau paslaugos
+3701394 Labas kodel negalima atsisakyt kiek siunciu zinute tiek rodo neissiusta
+3701394 Susiduriau ir aš su šia problema Pabandžiau atsisakyti visos šitos nesąmones Gavau žinutę jog planas sustabdytas. Tai kai jūs gavot šią žinutę nebenuskaite pinigų iš sąskaitos? Viskas buvo gerai?
+3701394 Nesiųskite man žinučių!
+3701394 Semingai atsisakete paslaugos POTILT prenumeratos. Vy uspeshno otpisalis ot uslugi POTILT rasykit POTILT STOP as katik gavau atsakyma kad sekmingai atsisakiau paslaugos.
+3701394 Su zinute "STOP POTILT" nusiusta atgal i numeri 1394, sekmingai atsisakai ju tos nezine kaip uzsakytos zaidimu paslaugos. Nes kaip ir turbut visi cia rasantys, as taip pat jokio panasaus š..o neuzsisakinejau. Bet viena diena tik Opa! Pradejau gaut is sio nr zinutes,kad prieiga pratesta 7dienom. Iskart tai as net demesio nekreipiau,galvojau cia kas kokias pievas rasineja. Nu,bet kaip du men. Is eiles gavau saskaita uz tel beveik po 10€ didesne nej turetu buti,tai demesio atkreipimas mygom atsirado
+3701394 isvis is kur ji atsirado jeigu as tokiu paslaugu neuzsakes?O bapkes is lempos nuima
+3701394 Nesuprantamai iš kur atsiradusi paslauga " SIA "CDR" įm. k. 50203006391, Paslaugų užsakymas". Ir jos neįmanoma atsisakyti trumpu numeriu 1394 , būdamas uzsenyje . Aš skaitau kad TELE 2 neturi mokėti mano pinigus neaiškios kilmės paslaugoms ,kurios aš net nenaudoju !!! Dėl tokios situacijos esu labai nusivylęs, ir kyla minčių apie operatoriaus keitimą! Tiek daug žmonių skundžiasi ta pačia problema, čia jau įtarimas sąmokslo operatoriaus ir aferistų.
+3701394 Siūskite STOP PLAYLT. Jūsų žinutė bus apmokestinta aperatoriaus. Po žinutės nusiuntimo,iš karto gavau atsakymą,kad paslauga nutraukta. Ar aferistų paslaugą sustabdžiau,realiai,dar neaišku. Parašysiu po savaitės,nes gaudavau žinutes,kad pratesiama paslauga 1 savaitei.
+3701394 TELE 2 atsakymas: Laba diena, patikrinusi informaciją matau, kad naudojotės SIA "CDR" tiekėjo paslaugomis, Jums yra aktyvi prenumerata numeriu 1394. Šios paslaugos užsakymas dažnu atveju būna vykdomas internetiniuose puslapiuose, iššokančiose reklamuose arba žaidimuose. Tai nėra TELE2 paslauga, todėl ryšio operatorius neatsako už paslaugos naudojimąsi. Dėl papildomų klausimų reikėtų kreiptis į tiekėją el. paštu [email protected] (anglų kalba). Kadangi šis tiekėjas siūlo įvairias paslaugas, rekomenduoju prenumeratos atsisakyti tokiu būdu: siunčiant SMS tel. nr. 1394, įrašius raktažodį GAMEBOX STOP. Jei atšaukti prenumeratos nepavyktų šiuo raktažodžiu, rekomenduoju nedelsiant kreiptis į paslaugos tiekėją auksčiau nurodytais kontaktais. Šiuo metu turime platų naujos įrangos pasirinkimą su papildomai taikomomis nuolaidomis. Visus mūsų siūlomus įrenginius galite peržiūrėti čia: https://tele2.lt/. Jeigu vienu iš pasiūlymų susidomėjote informuokite mus atsakydami į šį laišką arba paskambinę numeriu 117 (skambinant iš užsienio/ kito operatoriaus ilguoju numeriu +37068400117) ir išrinksime Jums geriausią variantą! Gražios dienos! Pagarbiai Aleksandra
+3701394 "aferistai"! sugalvota schema, kad nenorėdamas užsisakai paslaugą kažkokia nežinau kokia ir , kad atsisakyti turi siųsti sms. Ir užsisakymas ir atsisakymas kainuoja, nuskaičiuoja TELE 2, matyt dalinasi su "aferistais"....kaip nenorėdamas, netyčia užsisakiau tariamą paslaugą net nežinau, kažkur užmaskuotas užsakymas gal reklamoje ar kitoje vietoje ...Panašu, kad tele 2 su galimais aferistais turi sutartį ir dalinasi nešvarius pinigus, pvz. per mėnesį netyčia užsisako paslaugų 100t. klientų ir pajamos min. 200 tūkstančių nes tik užsisakęs neaiškiais būdais, gal tyčia inicijavus tariama užsisakymą veikiant bendrai su tele2 man nuskaičiavo apie 2 eur., na jeigu pataiko ant vaikų ar seno žmogaus tai ir 10 eurų neriba ? TELE 2 BAIKITE "afioras"! su
+3701394 Siūskite smsą" " POTILT STOP" numeriu 1394. Smsą rašyti didžiosiomis raidėmis
+3701394 atsisakyti prenumeratos SMS siunčiant kodą negalėjau nes atmetinėjo, tad parašiau email į [email protected] (rašiau rusų klb.) Po 15 min gavau į paštą atsakymą, (rusų klb.) kad prenumerata nutraukta ir, kad mane įrašė į juodąjį sąrašą... Tai va... atrodo, kad atsikračiau... tikėsimės.... :D
+3701394 Sveiki,aš taippat turiu problema su šio numeriu 1394 ir niekaip negaliu atsisakyti paslaugų ,siunčiu žinute su raktiniu žodžiu STOP neleidžia siųsti gal galit padėt kaip kitaip atsisakyti paslaugų?
+3701394 Pas mane irgi nežinia kaip prisikabino BoxPlay. Su žinute STOP PLAYLT pavyko atsisakyti paslaugų.
+3701394 Aš esu Telia abonentas ir štai ką Telia man atsakė: Aš - "Laba diena, man kas savaitę kažkas nuskaičiuoja pinigus, norėčiau kad užblokuotumėt tą nedorėlįį"; Telia - "dėkoju, kad kantriai palaukėte aš deja užblokuoti negaliu
+3701394 Nusiunciau e pastu prasyma, kad atjungtu paslauga - [email protected] Sia informacija man suteike Operatorius Tele2. Paslauga sekmingai atjunge. O zinutes su kodu STOP BXPLT issiusti niekaip nepavyko.
+3701394 Paskambinau savo operatoriui-Bitei-jie užblokavo paslaugų teikimą internetu šiam numeriui ir patarė man blokuoti numerį taip pat.
+3701394 Papuoliau ir aš , tiesiog atėjo mokėti saskaita didesnė negu įprastai. ,,SIA ,,CDR" įm. k. 50203006391,, Paslaugų užsakymas... Nors nieko neužsisakynėjau gavau žinutę,, Prieiga prie Potion Games paslaugos buvo pratesta 7 dienai", skambinu į tele2, papasakojęs kas nutiko, man sako gal pats netycia patvirtinai kaip buna išoka reklamos ar kažkas panašaus. Nu aš netikiu vistiek reikia įvesti savo duomenys ir patvirtinti.
+3701394 Pakliuvau i sias pinkles. Buvo skambinta i TELE2, ir pasirodo, kad jie kaip ir zino sia situacija, bet sekmingai nieko nedaro, nes ko gero ir jiems byra pinigeliai. Todel reiketu, kad visi tie,kurie nukentejo nuo siu sukciu rasytu i TELE 2 per savo programeles, kad susigrazinti pinigus. Jei netiesiogiai, tai per sutartis. Jei mes tylesim- jie lebaus. O juk su ju zinia! O kad atsisakyti sios paslaugos pasiusdami sms jus dar sumokat sukciams po 1,50
+3701394 STOP PLAYLT rezultatas: Semingai atsisakete paslaugos PlayMonster prenumeratos. Vy uspeshno otpisalis ot uslugi PlayMonster
+3701394 GAMEBOX STOP Rezultatas: Semingai atsisakete paslaugos GAMEBOX prenumeratos. Vy uspeshno otpisalis ot uslugi GAMEBOX
+3701394 Naudoju tele2 nuskaičiavo , bet pas mane usblokota einamoji sąskaita , turėjo jokiu pasaliniu mokėjimu nebūti , bet saskaita atejo ,rasiau visus patartus kodus atsisakiti neisejo ,mano mastymu jei operatorius negali apsaugoti manes nuo nesąmonių , gal operatorių reik paduoti i teismą ? Tiek nusiskundimu ir nieko , gal patys operatoriai is to turi nebloga pelną ?
+3701394 Jei neveikia atsisakymo SMS. Uždėkite limitus vaikų telefonams. Pvz abonementas kainuoja 10 €, o vaikui limitas nustatymuose duotas 15 €. Tai reikia pakeisti limitą į pvz 10 ar 11 €. Tokiu atveju visos paplidomos paslaugos, kažkokie aferistų nuskaičiavimai ir pan. turėtų neveikti. . ............................................................................................................................ TELE 2 tai galima padaryti: 'Jūsų numerio kredito limitas yra 16 Eur. Iki šios dienos jau esate pasiekę 12.9 Eur. Kredito limitą patogiai galite pakeisti savitarnoje mano.tele2.lt (keisti gali tik sutartį pasirašęs asmuo) arba iš kontaktinio tel. siunčiant SMS žinutę nr. 1591 įrašant, kokiam nr. keičiamas limitas, jo dydis, pvz. 86xxyyyyy 100
+3701394 Aš tai nesupratau Is kur pas mane atsirado. Dėkui pagelbėjote atsisakiau siųsdamas STOP PLAYLT
+3701394 Ar būtina mokėti, kad išsiųstum kodą, jei taip, tai koks tinka?
+3701394 Žinute STOP PLAYLT pavyko atsisakyti.
+3701394 Sveiki. Niekaip negaliu issiusti sms. Kas gali padėti. Ačiū.
+3701394 Ir aš pakliuvau. Nuskaiciuoja pinigus iš saskaitos
+3701394 Ir mane ant kabliuko pagavo :D. Kas norit atsisakyti tai parašykit į [email protected] Pavyzdys Hello Alina, Can you stop subscription to this GAMEBOX service, which were registered by +370677***32 number?
+3701394 Siūskite smsą" " POTILT STOP" numeriu 1394. Smsą rašyti didžiosiomis raidėmis
+3701394 GAMEBOX STOP padėjo sustabdyti. Visi kiti netiko
+3701394 As tai pat nk nežinojau apie tai bet man is niekur imdavo is mano sąskaitos pinigus, ačiū už patarimus nes jau atsibodo ir uz nieka ima pinigus
+3701394 Sveiki, gal susikoperuojam po pora eu ir paduodam i teisma, mano nr 860713395 kas uz parasykite sms, gal fb sukuriame grupe
+3701394 Gavau sms BOXPLAY. Nepamenu, kad jį būčiau perskaitęs, bet bet kokiu atveju to pakako, kad iš telefono sąskaitos imtų dinginėti pinigai skirti papildymui. Jei jūs gaunate sms kurio numeris 1394, tuoj kreipkitės į teleoperatorių. Jie turės sugražinti pradingusous pinigus. Kitas patarimas Labas, Ežys, Tele2 klientams- nepidykite iš anksto sąskaitų iki kol iš operatoriaus negausit sms, jog lėšų nepakanka. O pinigus vagia Latvijoje registruota sukčių firma "CDR". Jei būsite Rigoje, skelkit antausį ir nuo manęs
+3701394 Koks būtu ilgas to 1394 nr. numeris pvz +3706×××1394
+3701394 Neina išsiūsti žinutės numeriu STOP 1394 gal ką patarti galite ka daryti nes kas mėnesy nuskaito 6 e.Ačiū.
+3701394 Parašiau STOP atėjo pranešimas kad neatsisakiau paslaugos, o už žinutę kau mokėt reikėjo
+3701394 Semingai atsisakete paslaugos POTILT prenumeratos. Vy uspeshno otpisalis ot uslugi POTILT Tiko STOP POTLIT
+3701394 Parašiau "STOP POTILT" ir sustabdė.
+3701394 Tai ką rašyti: STOP PLAYLT ar STOP POTILT ar GAMEBOX STOP???
+3701394 STOP POTILT įvedžiau, pasiunčiau Nr. 1394 ir gavau žinutę, kad atsisakiau prenumeratos (nors nebuvau užsakius:( ). ačiū už patarimus
+3701394 Irgi gavome žinutę apie Potion Games prenumeratą, nuskaitė 1,5 euro. Išsiunčiau sms STOP POTILT, atėjo sms, kad ,,prenumeratos sėkmingai atsisakėte" kaip bus toliau matysim, bet aš labai neimu į galvą, nes šitas mano numeris yra PYLDYKas, tai tiesiog nelaikysiu sąskaitoje daugiau 1 euro, tegul išgraužia kai negalės nieko nuskaičiuoti)
+3701394 Papildymas: Žinutės tam numeriui net neišsisiunčia tai neturiu galimybės sustabdyti
+3701394 Vis Ateina žinutės kad jūsų paskyra aktyvi/ flirtuokime ir nuskaičiuoja pinigus. Visus su Stop išbandžiau dar gal kas turite įdėjų?
+3701394 tesiog tam sms irasykite STOP PLAYLT ir tada atrasys kad sekmingai issiuntete
+3701394 Neišeina atsakyti paslaugos kas savaitę automatiškai nuskaičiuoja pinigus. Siunčiant šiuo nr. Sms neišsisiunčia.
+3701394 Žinute STOP PLAYLT pavyko atsisakyti.
+3701394 Kad atsikratyti SMS iš šio numerius, reikia siųsti: STOP PLAYLT
+3701394 Man rašė amžinai, apie gamebox ir parašiau STOP Gamebox ir pavyko
+3701394 Dėl Potiongames paslaugos sustabdymo: reikėjo išsiųsti sms su tekstu: POTILT STOP. Suveikė
+3701394 Aš atsisakau šitos paslaugos
+3701394 Tęsinys: kai buvau išsiuntęs SMS numeriu 1394 su tekstu "STOP", kitą dieną gavau SMS apie paslaugos sustabdymą. Reikės tikrinti sąskaitą.
+3701394 Tiesa šį pašto adresą pasakė telia konsultantė [email protected] Ir ji rekomendavo jiems parašyti laišką.
+3701394 Pagaliau, lyg pavyko atsisakyti paslaugos POTIONGAMES, kuri netyčia buvo užsakyta, bet tai padariau el.paštu [email protected] išsiuntus laišką su prašymu nutraukti paslaugos užsakymą, nes 1394 numeriu siunčiamas STOP POTILT nutraukimo kodas niekaip neišsisiuntė. Dabar lauksiu savaitę ir žiūrėsiu ar nebenuskaičiuoja nuo sąskaitos 1,5 eur.
+3701394 Telia išklotinėje SIA CDR kiekvieną savaitę nurašo tą pačią sumą, Kalbėjau su Telia, sakė siųsti SMS numeriu 1394 su tekstu "STOP". Išsiunčiau, bet jokio atsakymo, kad paslauga sustabdyta, negavau.
+3701394 Netyčia buvo užsakyta paslauga 1394 ir niekaip negaliu sustabdyti paslaugos, nes kodas kuriuo turėtų būti sustabdyta paslauga STOP POTILT neišsisiunčia. Dabar bandau, kad tele2 bloguotų mano numeriui visas pramogines paslaugas, nes kilos išeities nerandu. Baisu, koks sukčiavimas.
+3701394 Vaikas ir gi gavo SMS ir 4 sms kas savaite, kad pratesia. uz 4 sms saskaita 6 eurai.pavyko atsisakyti PlayMonster. Siusti: STOP PLAYLT numeriu 1394 pavytko.
+3701394 jau kaip pabodo sitas reikalas, anasmenesi saskaita plius apie 7 eur, nuskaiciuotavo 1.16 eur, si men sask dviguba, nes ir nuskaiciuoja jau po po 2 su centais. Siuntem STOP GAME, matau nesuveike.. Bite niekouom padet negali ...
+3701394 Niekur nevedžiau savo nr. Gulėjau ant sofos ir gavau žinutę "your code is" Neįsivaizduoju kas tai, bet paskaičius čia darosi neramu
+3701394 Nebereikalingas man tas gemobox nebenoriu jo gauti
+3701394 Ar tūrėtų ką nors atrašyti, kai parašai stop ir dar kitas žodis?? Kad praneštų, ar sustabdei šitą nesmonę ar ne?
+3701394 bandžiau siūsti sms nr 1394 ir niekaip jos neišsiūsdavo. Operatorius nematė jokių nustatymo ar kitų problemų kodėl sms neišsisiunčia. į dėjus kortelę į kitą tel. aparatą pavyko išsiūsti sms ir gauti atsakymą, kad sėkmingai atsisakiau paslaugos.
+3701394 Vargau 3men. Atsisakyti PlayMonster. Siusti: STOP PLAYLT numeriu 1394.
+3701394 Kaip atšaukti tuos POTIONGAMES
+3701394 kur ir kada sia paslauga uzsakiau nepamenu, bet periodiskai(kai pildyk saskaitoje buvo pinigu) ateidavo zinute: "Jusu paskyra aktyvi / flirtuokite". ir tik dabar itariau kad nuskaiciuoja is saskaitos pinigus! o as jau tokias 9 sms gavau! Sustabdziau issiuntes "GAMEBOX STOP" numeriu 1394. Gavau sms "Sekmingai atsisakyta paslaugos GAMEBOX prenumeratos. Vy uspeshno otpisalis ot uslugi GAMEBOX". Tai dabar tikrinu ar nenuskaiciuos dar pinigu
+3701394 Mes ir nukentėjom,grynai Tele 2 užsiminėja aferom,kaip tarpininkas
+3701394 vagys.atjungeme su opertoriaus pagalba.Galbut zino kaimynu vaikai wifi koda ir siuciasi zaidimus .....nors ir nepazistu kaimynu vaiku :):):)atjungta sekmingai....
+3701394 siusti STOP GAMEBOX numeriu 1394 kaina devyni euro centai
+3701394 Prieiga prie POTIONGAMES paslaugos buvo pratesta 7 dienai. Dostup k usluge POTIONGAMES byl prodlen na 7 dney Gavau ir aš vakar, bandau išsiųti kaip visi čia rašo STOP POTILT rašo kad žinutes apmokestinamos
+3701394 Ar galima parasyti skunda nes jau du menesius man kaškokios paslaugos meta ir nuskaičiioja pinigus
+3701394 Praeitą mėnesį sumokejau už tą suknista potion game 8€ ir paskui išsiunčiau GAMEBOX STOP šiandien vėl atėjo žinutė kad prenumerata pratęsta 7 dienoms tai ką daryti aš nebesuprantu.
+3701394 Aš kas savaite is sio numerio gaunu ŽINUTĘ apie PLAYMONTSER ir toj zinuteje raso: Prieiga prie PLAYMONSTER paslaugos buvo pratesta 7 dienai. Dostup k usluge PLAYMONSTER byl prodlen na 7 dney.
+3701394 Aš kas savaite is sio numerio gaunu ŽINUTĘ apie PLAYMONTSER ir toj zinuteje raso: Prieiga prie PLAYMONSTER paslaugos buvo pratesta 7 dienai. Dostup k usluge PLAYMONSTER byl prodlen na 7 dney.
+3701394 Aš kas savaite is sio numerio gaunu ŽINUTĘ apie PLAYMONTSER ir toj zinuteje raso: Prieiga prie PLAYMONSTER paslaugos buvo pratesta 7 dienai. Dostup k usluge PLAYMONSTER byl prodlen na 7 dney.
+3701394 SMS siunčau iš kompo per e-mail.
+3701394 sustabdau. Siunčiau į e-mail STOP SIA "CDR". Atejo atsakimas anglu kalba, kad panaikino užsakymą ir kaip tie užsakimai papuola pas mus. Išverčiau rusu kalba.С номера были заказаны услуги игрового приложения. Подписка на сервис отменена. Нашел следующие результаты: MSISDN | СЕРВИС | ПОСЛЕДНИЕ ДЕЙСТВИЯ | СТАТУС ------------ | ------------- | --- ------------------- --- | ------- -------------- 37068681214 | ИГРЫ | 2020-12-13 15:57:13 UTC | ОТПРАВКА ОТПРАВКИ Подробное описание услуги, предоставляемой подписчику: Игровое приложение, размещенное в Google Store, предоставляет подписчикам широкий выбор различных игр для мобильных устройств, доступ к которым осуществляется после подписки через PIN-код или поток SMS. После оформления подписки подписчик получает широчайший выбор игр различных жанров, для удобства пользователей все игры разделены на категории, в том числе: Спорт; Аркада; Приключения; Логические игры. Принцип заказа услуги: 1. Когда пользователь играет в демо-версию, предлагается подключить платную версию. 2. Если абонент подтверждает свое согласие на подписку и нажимает кнопку подтверждения, приложение открывает меню для отправки текстовых сообщений с уже введенным текстом запроса и коротким номером, с которого подписчик отправляет текстовое сообщение. 3. После того, как пользователь отправит SMS, приходит SMS о том, что услуга подключена. 4. Абоненту предоставляется доступ ко всем играм в приложении. --- С уважением, команда поддержки Esteria SMS. Galiu angliškai ---
+3701394 Gavau sms kad paslauga nutraukta bet sąskaita vistiek atėjo su 2e. Jomajo ką daryt
+3701394 Padėjo!!! išsiųsti sms įdėjus į kitą telefoną sim kortelę.
+3701394 Kažkur internete žaidimų puslapyje reikėjo suvesti nr. ir taip užsisakė prenumerata. Kas savaite atsiunčia šį pranešimą ir nuskaito 1,5Eur... Svarbu laiku pastebėti. 1394 numeriu Siųsti GAMEBOX STOP, turi ateiti sms jog buvo atšaukta prenumerata.
+3701394 Parsiunčiau kažkada dukrai žaidimą kažkokį, ir prašė įvest telefono numerį, gavau koduką. Šiai dienai 17e nuėmė.
+3701394 KODEL RYSIU BENDROVES NEAUTORIZUOJA AR AS T.Y.KONKRETUS ABONENTO NUMERIS UZSISAKE SIA PASLAUGA-TIPO 1394 JIEMS NURODE KAD YRA UZSAKYMAS IR BLIN JIE PAIMA KAIP TARPININKAI TAM TIKRA SUMA IR LIKUTI NUSIUNCIA 1394 - GAUNASI KAD TELE2 AR KITOS IMONES YRA SIOS AFEROS DALININKES
+3701394 STOP POTILT padejo, raso sekmingai atsisakete paslaugos. skirtumas nuo aktivacijos ir stop 3 min, kol susigaudyta kas vyksta, saskaita atejo 1.60 eur, kas butu toliau neisivaizduoju, bukit atsargus.
+3701394 Rasant GameBox Stop, ismeta teksta (cia pries siuntima) " Zinutes noretu isiusti pranesima siuo adresu 1394. Taip busitebapmokestinti mobiliojo rysio operatoriaus. Atsaukti. Siusti." tai rinktis siusti???
+3701394 Rasant GameBox Stop, ismeta teksta (cia pries siuntima) " Zinutes noretu isiusti pranesima siuo adresu 1394. Taip busitebapmokestinti mobiliojo rysio operatoriaus. Atsaukti. Siusti." tai rinktis siusti???
+3701394 Mykolas Sveiki, kur jus matote kur atskaiciuoja pinigus? Kaip reikia paziureti? 2021-01-24 saskaitoje :))
+3701394 Sveiki as ir gaunu zinute kad pratese potiongames paslauga. Kaip ta nesamone isjungti?
+3701394 Sveiki, kur jus matote kur atskaiciuoja pinigus? Kaip reikia paziureti?
+3701394 Reikia įvesti STOP GAMEBOX. Ir iškart ateina žinutė ir tai su klaida:))))) Semingai atsisakete paslaugos GAMEBOX prenumeratos. Vy uspeshno otpisalis ot uslugi GAMEBOX
+3701394 jai siunciat sms numeriu 1394 STOP GAMEBOX ar stop koki kita varianta ir sms neissisiuncia, PERDEKIT SIM I KITA APARATA ir siuskit vel ta paty STOP GAMEBOX 1394 iskarta suveikia ir atsisakot paslaugos .... Mum taip jau antras kartas.... ir neaisku kaip ir kur ta paslauga uzsiprenumeruoja
+3701394 Kreipiausi i Telia, jie "tipo" nieko negali padaryti. Pasiule issiusti zinute STOP Sexflirt ar kazkas pan. As kreipiausi emailu [email protected], kad uzblokuotu savo paslaugas ir gavau atsakyma is ju supporto: Hello, Number is added to blacklist. --- Kind regards Esteria SMS Support team
+3701394 Sveiki. Gal kas žino iš kur apskritai ta paslauga atsirado? Ir kur galima skunda rašyti,nes neužsisakinėjau aš tokios paslaugos,o pinigus nuskaičiuoja.
+3701394 GAMEBOX STOP MCM STOP GameBox STOP FLIRT STOP arba: Rašykite laišką [email protected] ir nurodykite numerį kuriam reikia sustabdyti paslaugą. Kiekvienam skirtingai suveikia sustabdymas.
+3701394 Man pavyko sustabdyti prenumeratą su STOP POTILT
+3701394 Visi kas nori nutraukti sutartį su šia est1394 siųskite el.pastu [email protected] ir apačioje rašykite STOP Ir savo tel.nr su pilnu lietuvišku kodu
+3701394 Nuima 2,95€ kiekvieną sav.kaip sustabdyti sią est 1394
+3701394 Atšaukiau prenumeratą rašydamas GAMEBOX STOP sėkmingai atšaukė, bet gal kas žinote dėl ko čia tuos pinigus nuskaičiuoja?
+3701394 Atsisakiau išsiųsdama žinutę STOP GAMEBOX Nr.1394 Gavau atsakymą kad nutraukė, pamatysiu kai bus sąskaita už sauso mėn
+3701394 Vaikas prisiekinėja, kad nieko neužsisakinėjo. Įdomu iš kur ta prenumerata atsirado. Gerai, kad papildymas, planas neprasitęsė, tai greit pastebėjom. PATARIMAS: Tiesiog parašykit didžiosiomis raidėmis STOP GAMEBOX (ne GAMEBOX STOP) ir siųskit Nr. 1394. Gausit žinutę apie paslaugos nutraukimą ir viskas.
+3701394 Beto ka darėte toliau .
+3701394 O yra kam taip kad susiunti GAMEBOX STOP bet neissiuncia ligu tefonas butu uzblokuotas o kai paskambini tai sako neteisimgai surinktas numeris.
+3701394 Atskaitė vieną mėn 1.50€ o kitą 6€ Išsiuntėm žinutę GAMEBOX STOP - 1394 Gavome sekmingai atsisakėte paslaugos. Ačiū kas pasidalinot.
+3701394 Lukas kon anim rek rasyti kad atsauktu prenumerata
+3701394 Ir numerio nepamirskit savo
+3701394 Visi kas gaunat sma sitas Siųskit laišką į el. paštą [email protected] Stop Sub žinutę. Ir atšauks prenumeratą iskarto :)
+3701394 Sveiki. Ar Jums išsiuntus GAMEBOX STOP. Ateina kokia žinutė, kad sustabdyta? Niekaip neina atsisakyti. Nesuprantu išvis iš kur užsisakė ta paslauga.
+3701394 Kolkas veikia STOP GAMEBOX išsiuntimas
+3701394 Erka Nevazna kaip atsisakei prenumeratos is gamebox nes man neleidzia issiusti stop gamexox
+3701394 Man taip pat siuntinėjo sms šis numeris, kad paslauga pratesta. Nekreipiau dėmesio, bet gavus sąskaitą nesupratau iš kur tokie pinigai, tik pasiteiravus su konsultantais ir paskaičius jūsų pranešimus supratau, kad tai jie. Parašiau skundą. Atsisakiau. Tikiuis nenulups dar daugiau.
+3701394 Ačiu komentatoriams. Tikrai veikia. Siunčiau žinutę STOP GAMEBOX numeriu 1394. Atsisakiau nuo prenumeratos. Už gruodį nuskaičiavo 6 eurus.
+3701394 Apsziurejome,kad is vaiko saskaitos kas menesi nuskaito po 1,5 eur. Isklotineje parasyta "SIA Est1394 paslaugos". Kaip tai sustabdyti?
+3701394 Radau vaiko telefone šį brudą-POTIONGAMES
+3701394 Prieiga prie POTIONGAMES paslaugos buvo pratesta 7 dienai. Dostup k usluge POTIONGAMES byl prodlen na 7 dney Kaip tai nutraukti??
+3701394 Gaunu ir aš tas sms PLAYMONSTER
+3701394 Kokio operatoriaus paslaugomis naudojates kurie nukentejot nuo šitų aferistų? Mes nusiu tėm GAMEBOX STOP tada atsiunte kad paslauga mokama mes, sutikom ir lygtais atjungė
+3701394 Tiesiog parašykit didžiosiomis raidėmis STOP GAMEBOX (ne GAMEBOX STOP) ir siųskit Nr. 1394. Gausit žinutę apie paslaugos nutraukimą ir viskas.
+3701394 Išsiunčiau STOP GAMEBOX nr1394 ir nutraukė. Nieko neuzsisakinejau. Net nežinau iš kur atsirado. Nuskaitinejo € kas savaitę po 0,99€.
+3701394 dostali aferisti.vrode STOP POTILT pomoglo ot nih otviazatsia.probujte.
+3701394 Sveiki visi tas numeris jau groja per nervus,1394 bandau aiusti jam zinute su jusu zodziu GAMEBOX STOP bet man vis raso kas neisisiuncia sms kaip kad butu uzrakinta uzblokuota gal kas zinot ka daryti ?
+3701394 Gaunu jau kelintą kartą žijutę apie Potiongames. Nieko neužsakinėjau. Bet realiai prisimenu, kad buvau parsiuntus vaikui žaidimą pagal qr kodą iš kinder kiaušinio, ten berods paprašė telefono nr ir atsiuntė kodą. Būkit atsargūs.
+3701394 NUSKAICIAVO 50 EURU IS MANES, SKAMBINAU OPERATORIUI, SAKO KAD NIEKO MAN PADETI NEGALI DEL TO.
+3701394 Issiunciau sms zinute su GAMEBOX STOP ir negavau atsakymo. Ar butinai turiu gauti atsakyma is ju, jog paslauga yra atsaukta? Aciu uz atsakymus
+3701394 Visi kas nukentėjo nuo 1394 rašom skundą į rrt.lt adresą rasite šis https://www.rrt.lt/struktura-ir-kontaktai/struktura-ir-kontaktai/
+3701394 pastebejau tai lietuvos opertoriu suokalbis su 1394 reikia masiškai rašyti skundus dėl mob operatoriu neveikiuma seimo kontroliems ,rrt tarnyba kad sudrausmitu operatorius blokuotu nr 1394 nurodanti išraša kopija nr 1394 lr kas operatorius jusu tel nr nurodykit nes kito kelio nera ,taip ir toliau saskaitas gausite ,čia aiškiu kad vyksta nusikalstamas veiksmas ,susitarimas/suokalbi operatoriu ir nr 1394
+3701394 VAGYS!!!! ...ta pati istorija kaip ir visų, rodo išklotinėse jog užsakinėjau per mėnesį kelius kartus pramoginių paslaugų ir nuskaitė apie 12 eur. nors nieko nedariau tai paskambinau i tele2 ir uždėjo apribojimus pramoginėms paslaugoms. Lauksiu kaip bus toliau.
+3701394 Gaunu pranesimus is numerio 1394 kad mano "Jusu paskyra yra aktyvi/flirtuokime" atsiunte galbut 10tokiu zinuciu ta pacia minute, ir atsiunte viena zinute su kodu. Ar cia nieko tiesiog jie bando suvilioti? Ar cia reikia atsaukti?
+3701394 Prieiga prie POTIONGAMES paslaugos buvo pratesta 7 dienai. Dostup k usluge POTIONGAMES byl prodlen na 7 dney. Sita nesamone gauna tai kas savaite tai kas menesi. Iskart nekreipiau demesio. O veliau perskaicius komentarus, pabandziau parasyt STOP POTILT tai ir iskart padejo. Semingai atsisakete paslaugos POTILT prenumeratos. Vy uspeshno otpisalis ot uslugi POTILT. Tikiuosi, kad daugiau neparasys.
+3701394 Išsiunčiau SMS STOP POTILT. Padėjo.
+3701394 Pavyko išsiunčiau 1394 : FLIRT STOP IR ATĖJO ŽINUTE SUBCRIPTION STOP:OK
+3701394 Atsisakymas: STOP POTILT numeriu 1394. Otkaz: STOP POTILT na 1394. http://lt.potiongames.com Teko atsisakymą rašyti el. paštu ir gauti atsakymą, koks yra viršuje.
+3701394 gauname saskaita jau kelintas menesis su irasais ,,Esteria+DEV+service2 paslaugos,, per savaite nuskaiciuoja po 0,99 eur ir ,,Fun2Cell paslaugos kiekviena savaite po 2,90 eur nuskaiciuoja. nieko nesuprantu kas cia per sumos, nes nieko neuzsisakem. gal kazkas zinote kur kreiptis, kad stabdyti arba bent išsiaiškinti uz ka cia, kas per paslaugos. Bite negali pasakyti, nors taip neturetu būti.
+3701394 laba diena,kiekviena savaite nuo saskaitos nuskaiciuoja 2,9 eur ir taip jau trecias menuo, raso FUN2CELL paslaugos. kas cia per paslaugos ir kukos nmeris neraso saskaitoje. gal kazkas susideures su siuo pavadinimu. kur kreotis isiskaiskinti, bite nieko nezino. nuo vieno numerio nuskaiciavo dabar jau ir nuo kto numerio nuskaciuoti pradejo. gal kazkas zino kur kreiptis , kad stabdyti nuskaiciavimus. taip pat Esteria+DEV+service2 kas savaite nuskaiciuoja po 0,99 eur.
+3701394 Iš numerio 1394 : Prieiga prie PLAYMONSTER paslaugos buvo pratesta 7 dienai. Dostup k usluge PLAYMONSTER byl prodlen na 7 dne Kas čia per nesąmonė???? Nieko aš net neužsisakinėjau!!!! Kaip atsisakyt???
+3701394 Ačiū Tomai,išsiunčiau jiems laišką ir paslaugą atjungė
+3701394 Siųskit laišką į el. paštą [email protected] ir savo nr kur gavot žinutę. Ir atšauks prenumeratą
+3701394 Padėkite prašau vis raso apie POTIONGAMES JAU DAUG PINIGU NUEME , kaip atsisakyti ??
+3701394 Surašiau visus čia perskaitytus variantus SMS 1394 numeriu: ir STOP, ir GAMEBOX STOP ir FLIRT STOP ir t.t. negaunu nei vieno atsakymo, kad kažkas būtų sustabdyta. Ar gali būti, kad neateina atsakymas, bet paslaugą sustabdė? Ar būtinai turiu gauti SMS iš jų, kad sėkmingai nutraukta prenumerata?
+3701394 Niekur kur prašo nerašykit numerio ir neveskit atėjusio kodo. Pidarasai vagys legaliai vagia jūsų pinigus
+3701394 GAMEBOX STOP nusiuskit ir sustabdys prenumerata
+3701394 Aciu uz info visiem. Pavyko atsisakyt tos nesamones. GAMEBOX STOP
+3701394 Gamebox stop
+3701394 Išsiųskite SMS: FLIRT STOP Numeriu: 1394 SMS kaina yra standartinė pagal jūsų operatoriaus tarifus. Jeigu jūs susidūrėte su sunkumais atsisakant prenumeratos – jums būtinai padės! Jeigu jūs susidūrėte su sunkumais atsisakant prenumeratos, rašykite į palaikymo tarnybą elektroniniu paštu: [email protected] Paprastai mes stengiamės atsakyti į gautus laiškus per 1 valandą, tačiau kartais tai gali pareikalauti daugiau laiko. Arba skambinkite pirmadieniais-penktadieniais nuo 10:00 iki 18:00 telefonu: +37052141347 Skambinkite jai neveik sustabdo .
+3701394 Kas čia per numeris 0173#0286 ? Radau išklotinėje. Neva užsakiau paslaugą, vadinasi Pramoginės paslaugos SIA "CDR", nuskaičiuoja kas savaitę 2,363636. Kaip atsisakyti?
+3701394 Per visur. Jei ne patį, tai vaikus. Kol pastebėjau, kad dingsta pinigai iš vaiko Pildyk saskaitos, spėjo iššluoti 26 Eur. O kiek tokių kaip mes? Pikta, nes Tele 2 tai šitą puikiai žino. Bet greičiausiai tai jie patys prie to prisideda. Ir klausimas ką LT tarnybos ir pareigūnai veikia.
+3701394 Sveiki, gavome zinutę (kas 7 dienas nuskaičiuoja mokesti iš kažkokios POTIONGAMES, numeris būtent 1394), paskambinau į Bite, kad paaiškintų, po kiek nuskaičiuoja ir iš kur čia. Tai atsakė, kad po pusantro eur kas 7 dienas, bet reikia patiems atsisakyti. Perskaičiau komentarus, kad reikia išsiust GAMEBOX STOP arba STOP, taip padarėm, bet atsakymo nėra. gal kam neseniai irgi atėjo žinytės iš potiongames prieigos mokesti, ką darėt, kad sustabdyti?
+3701394 TIK aferistai tik papildžiau pildyk nes planas baigesi papildžiau men kad užtektu kita diena žiuriu tuščia visai iejau i savitarna kur nuejo pinigai o kitos paslaugos 1394 žinau užblogavau ir kaip šlamšta patikriau užbuokota bet atsirado kitas šiuo nr tik tekstas pakeistas nors jau sms nebegavau o saskaita nurašynejo toliau tik keista buvo tris nuskaitimai skirtingi 0,99 0,50 0,99 cent nors nežaidžiu visai jokiu žaidimu,,man užtenka plano bei wifi namu tele 2 turi visai užblokuoti ši nr 1394 visai kita pensininkai nežino kaip tai padaryti kur dingsta saskaitos pinigai tuo naudojas aferai 1394 ir telia 2 pyldyk
+3701394 Aš buvau prisijungęs prie gamebox paslaugos ir buvau mažoi panikoi nes man atsiuntė 1 saskaita jis ateina po 2 savaitės. Kad sustabdyti gamebox paslaugos reik nusiusti žinute "GAMEBOX STOP" nebijokite jeigu sakys kad halibūti mokesčiai siunčiant žinutę SEKMĖS
+3701394 Kai atsisiunčiate bet kokią programėlę iš Google store, kartu su ja gali ateiti prašymas nurodyti telefono numeri bei suvesti gautą kodą. Vėliau kas savaitę gausite SMS kad paslauga Gamebox arba kokia kita yra pratęsta. Tiesiog nereikia nurodinėti numerį ir įvedinėti atsiųsta kodą, o jei jau taip atsitiko, tiesiog išsiūskite SMS GAMEBOX STOP numeriu 1394
+3701394 Šiandiena atėjo 3 SMS iš šio numerio ir rašo sustabdykite paslaugą. Tačiau jokia paslauga nebuvo užsakyta. Aferistai reikia kreiptis į e.policija.lt
+3701394 Man taip pat kelis menesius nuskaiciuodavo po kelis eurus, dabar tai tik pastebejau ir kreipiausi i tele 2 - ju atsakymas pribloske... netesiogiai pasake kad jiems giliai pokui... sakau o kodel jus nieko nedrote jei ne man vienam ateina saskaitos ? sako o cia ne musu reikalas, tipo cia tavo problemos ir pasake kad siusciau sms kad nutrauktu... issiunciau, greit atejo kad sustabde, ziuresim kita menesi. dar vienas dalykas: pagooglinau apie ta imone kur nuskaiciuoja pinigus: 2017 metais likviduota... idomu kaip tokia save "GERBIANTI" tele2 bendradarbiauja su likviduotomis imonemis ?????
+3701394 Sveiki koks cia per velnias kaip jo atsisakiti
+3701394 Ką tik nusiunčiau gamebox stop ir gavau atsakymą kad paslauga sustabdyta
+3701394 860362480 GAMEBOX STOP
+3701394 Siųskite žinutę numeriu 1394 GAMEBOX STOP ,man pavyko paslaugą sustabdyt.
+3701394 Čia pas jus pasibaiges su Tele2 sutartis.reikia pratest ja,arba pakeist.butinai paskambinkit arba užeikit i Tele2.
+3701394 Nepaminėjau, rašiau tuo klausimu Tele2 žinute savitarnoj, bet nė atsakymo nė istorijoj nėra to nėra. Kaip ir nieko nebuvo...:)
+3701394 Ši paslauga yra eilinis Tele2 pasipinigavimo įrankis. Sakykite, kaip gautos žinutės atsiduria išsiustujų iškolotinėje? Ne karto nesiunčiau žinutes tuo numeriu. bet sumokėjau 20,65 teleduškei, pakol susigaudžiau. Įdomu, ar išsikovosiu pinigučius atgal.
+3701394 Kaip atsisakyti gamebox paslaugu?????Jau issiunciau 5 sms su gamebox STOP, rasiau laiskus visais eastais el.pasrais viskas grizta atgal.
+3701394 As tai paskambinau i tele2, man graziausiai paaiskino kodel nuskaiciuoja kas savaite
+3701394 Prašau kažkas padekite, jau apie 1metus iš manes vogia pinigus
+3701394 Padekit plys jau erzinaa Ka daryt
+3701394 Man niekas nepadeda
+3701394 Aš bandžiau išsiųsti šiuo numeriu 1394 žinutę GAMEBOX STOP , net neleidžia išsiųsti.
+3701394 man parejo is playmonster kad pratese 7dienas, nors net nezinau kas ta nesamone yra, niekur nepirkau nko. tai parasiau GAMEBOX STOP ir atsauke parejo zinute kad sekmingai atsaukta.
+3701394 Kas mėnesį nuskaito po 6 eurus ir neįmanoma panaikinti mokėjimo. Nežinau ar 1394, bet kai atsisiunčiu sąskaitą už paslaugas iš teledu prie papildomų mokėjimų rašo, kad iš ESTERIA SIA perku kažką.
+3701394 As grynai gaunu tapacia zinute kas savaite kad ,Prieiga prie PLAYMONSTER paslaugos buvo pratesta 7 dienai. Dostup k usluge PLAYMONSTER byl prodlen na 7 dney t tai parasiau GAMEBOX STOP ir viskas susitvarke
+3701394 Nuolat prie saskaitos pridedama kazkokia suma, SIA Esteria...prsmoginis turinis/ paslaugos nors nieko nedarau...ateins karta i savaite zinute, o menesio pabaigoje nuima 14 euru
+3701394 Sitos visokios paslaugos ir t.t atsiranda tada kai jus internete uzsiregistruojat puslapiuose visokiuose kur praso nr ir paskui koda atsiuncia jums i sms ir reikia patvirtint. Nusipirkau visiskai nauja nr, uzsiregistravau vienam puslapi patvirtindamas nr, po sav nuejau pasipildyt sask ant 10€ ir iskart gavau zinute jog paslaugos pratestos...
+3701394 Vaikai gavo SMS is trumpo numerio 1394 "Prieiga prie PLAYMONSTER paslaugos buvo pratęsta 7 dienai" ir tą pačia dieną nuskaitė nuo vaiko pinigus. Pavyko atsisakyti nusiuntus SMS atgal šiuo numeriu "GAMEBOX STOP". Gavau patvirtinimą SMSu iš šio trumpojo numerio 1394 kad paslauga sėkmingai atsisakyta.
+3701394 Gal kas galėtumet e-policijai pranešti arba prokuraturoj pareiškima apie si nr parašyt? Būčiau dėkingas, galėčiau duoti parodymus kad jie iš manes pavogė 50 eurų
+3701394 Nesamonė kažkokia. Tikrai žinau, kad neužsisakiau jokios paslaugos tuo momentu kai nuskaitė pinigus iš sąskaitos. Paskambinus paslaugų teikimo operatorei ( pildyk) ir paaiškinus situaciją ji man vis bandė įrodyti, kad neva aš užsisakiau ir ne kitaip. Sako atsisakyk nusiuntęs žinutę. Paprasta lyg ir, o jei vėl iš oro atseit užsisakysiu. Manau ryšių operatoriai žino apie tai ir yra tiesiogiai susiję.
+3701394 Man pavyko atsisakyt prenumeratos zinute išsiunciau i ta numeri rašydama GAMEBOX STOP išpradžiu rašiau STOP bet nepavyko tada parasiau GAMEBOX STOP ir pavyko laisvai
+3701394 Man kas savaite ateita ta žinutė nuo saskaitos nuplešia pinigus o todel kad kazkokia tai programa jei kažkas buvot atsisiunte pavadinimu PLAYMONSTER ir suvedet savo nr nuo to laiko pradejo pinigus nuskaičiuot
+3701394 O čia kaip kiti žmonės rašė, hakeriuoja game box ar dar kazkas?
+3701394 1394 man rase apie kazkokia playmonster paslauga. Gal zinot kaip ja atsaukti? kazkokie hakeriai perdaug sau leidzia pinigus lupt... FE...
+3701394 man rase, apie kazkokia playmonster paslauga ir pries tai nuskaitinejo pinigus
+3701394 Pas mane taspats kiekviena savaite gaunu sms is 1394 ir tik dabar isiunciau i sita numeri GAMEBOX STOP nu tipo atejo zinute kad atsisake bet tai as zinau ka nebuvau jokiam gamebox net ijejes ir nesisakiau jokios prenumeratos kas per nesamones butu gerai atsekt sita numeri iskur jis yra ir sustabdydi juos nes sitie zmones perdaug sau leidzia!.
+3701394 Menia uze neskolko let prisleduet etot nomer. Neskolko raz pisala stop i blokirovala nepomogaet. Tolko scet popolniu srazu za nedeliu zabirajut dengi. Bojus uze popolniat telefon. Cto delat posovetujte pozalujsto.
+3701394 Kaip atsisakyti šios nesamones ,
+3701394 Nuskaiciuja kas savaitę pinigus iš. Sąskaitos siunčia kažkokias nesąmones, iškarto matosi kad kažkas ne taip bandai atsisakyti neduoda
+3701394 Nuskaiciuja kas savaitę pinigus iš. Sąskaitos siunčia kažkokias nesąmones, iškarto matosi kad kažkas ne taip bandai atsisakyti neduoda
+3701394 Žodžiu tikrai labai keista ir jaučiuosi geriau , kad aš neviena su tokiais atvejais . Visada man rašo apie kažkokį playmonster ir man labai kraupu , taigi tiesiog užblokavau numerį, bet turbūt nepadės
+3701394 Uzblokuokite ta numeri tele2 vadovai jau tas numeris nuskaite is manes ir is kitu didziules sumas kiek meginame sustabdineti ta paslauga is niekur atsiradusia ji uzsiprenumeruoja pati po kitos dienos
+3701394 Ta pati istorija kaip ir daugumos. Nk nesinciau, prenmeratu neuzsakinijau. Tik mano atveju gaunu teksa"MSM" tema. Siunciau "MSM STOP", po sav bus aisku ar padejo, gavaupranesima kad prnumerta sustabdyta.
+3701394 Kaip reike atsakit gemboks
+3701394 O koks cia pramoginis turinys skaitosi? 1394 dating service ar cia pazinciu portalas?
+3701394 Krč uz ta bybi sumokedavau per savaite 1.50 eur krc parasiau as i ju ta epasta atsake per 1 diena ir atsauke jie grybai
+3701394 Sveiki, galit padėti atsikratyti šituo numeriu? Nes jau atsibodo, kiekvieną mėnesį moku milžiniškus pinigus
+3701394 Kas cia ble per numeris man siuncia del kazkokios palaukos PLAYMONSTER byby zino kas per pieva kaip atsisakyti?
+3701394 Rašykite laišką [email protected] ir nurodykite numerį kuriam reikia sustabdyti paslaugą. Man suveikė
+3701394 praradau apie 50 su virsum euru,dar atejo 11,79992euru nors nesinaudoju ju paslaugomis,noriu atsisakyti paslaugu
+3701394 bliaaac, gialbiakit, is manias pavuogia pynygus, kur tai matita. 180 jevru susudziau, gereu buciau i kazynke sumiatias kapeikas. Vaikas nelaimyngas, sako tiatia, nyraganek.
+3701394 Man ir nuskaite nuo saskaitos per menesi gavosi 9 eur. kol atradau kas per nesamone cia, nors mano ir ne abonentas kol yra saskaitoje tol nurasineja kas savaite,. Pagaliau pavyko sustabdyti.
+3701394 Eil. Nr. Telefono Nr. Paslauga Data Laikas Trukmė Kaina su PVM 1 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-04-02 18:07:04 2,94998 2 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-04-09 17:37:30 2,94998 3 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-04-16 17:40:22 2,94998 4 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-04-23 17:49:22 2,94998 5 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-03-05 18:10:16 2,94998 6 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-03-12 17:17:21 2,94998 7 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-03-19 17:24:04 2,94998 8 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-03-26 17:34:09 2,94998 9 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-02-06 18:14:18 2,94998 10 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-02-13 18:28:17 2,94998 11 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-02-20 18:30:04 2,94998 12 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-02-27 18:39:57 2,94998 13 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-01-02 18:13:52 2,94998 14 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-01-09 18:24:01 2,94998 15 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-01-16 18:32:44 2,94998 16 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-01-23 18:52:22 2,94998 17 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2020-01-30 19:08:49 2,94998 18 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2019-12-05 18:18:51 2,94998 19 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2019-12-12 18:33:37 2,94998 20 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2019-12-19 18:51:07 2,94998 21 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2019-12-26 19:08:24 2,94998 22 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2019-11-07 18:30:09 2,94998 23 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2019-11-14 18:43:10 2,94998 24 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2019-11-21 18:56:21 2,94998 25 1394 Dating services Neriboti pokalbiai, SMS: Esteria SIA, įm. k. 40003936991, Pramoginis turinys/paslaugos 2019-11-28 19:17:57 2,94998 Viso: 73,7495
+3701394 Man paviko atsisakyti parasiau Sms GAMEBOX STOP .rase kad sms mokama. As sutikau apmoket, bet paviko sustabdyt.
+3701394 sveiki, kiek visi tyles ir nieko nedarys....nuo mano ir vaiko numeriu , nuo 2 is 3 uz kova balandi po 20 eur nuskaite, jau uz geguze ar tai 9, nors niekuom nesinaudoju esu komandiruoteje uzsienyje, nei as nei vaikas kazko neuzsisakinejo, pasirodo flirtuokime ir gamebox, kaip tai gali buti teisineje europoje
+3701394 1394 siunčiu: Gamebox stop man stop Gavau: Semingai atsisakete paslaugos GAMEBOX prenumeratos. Vy uspeshno otpisalis ot uslugi GAMEBOX
+3701394 Pas mane po 3eurus kas 7 dienas nuskaiciuodavo ir pabandziau rasyti GameBox STOP neveikė MCM STOP neveikė bet kai sį ryta atejo is karto parasiau GAMEBOX STOP is didziuju ir tada po kelių sekundziu atsiunte kad sekmingai atsisakete programos
+3701394 Kasnors uz mus visus epolicijai praneskite apie si nr. Is manes 70 euru pavoge o man tik 13 metu. Niekur numerio nerasiau o jie kazkaip pavoge pinigus
+3701394 Niekaip negaliu atsikratyti šiuo portalu nuimineja pinigus kiekvieną mėnesį
+3701394 Rašykite laišką [email protected] ir nurodykite numerį kuriam reikia sustabdyti paslaugą.
+3701394 Is sio nr 1394 vaikas gavo sms "PLAYMONSTER paslauga jungiama 7 dienas. Gedimas:PLAYLTPIN STOP numeriu 1394." SMS siuntimas i si nr mokomas - gal zinote kiek? Kad nenuskaiciuotu kosminiu EUR :-( Tai kazkokia tai apgavyste, vaiko mob uzblokuotas internetas , sms svetimiems ir pan, tikrai nieko negalejo "paspausti".
+3701394 Neveikia nei viena atsisakymo žinutė. Negi niekas nuo 2019 metų nesugebėjo pranešti nei ryšių reguliavimo tranybai nei epolicijai?
+3701394 GameBox STOP suveikė
+3701394 Parašė kad playmonster pratęstas 7d. Kaip atšaukti. Neveikia neivienas parašytas komentaras.
+3701394 pateikiau užklausa sąskaitos išklotinės, kas mėnesį nuskaitydavo po 2.95€ SIA CDR. gaudavau sms Jūsų paskyra aktyvi. Flirtuokite iš 1394. nusiunčiau FLIRT STOP 1394 gavau atsakymą subscription STOP. dėkui už info.
+3701394 PRAŠAU KAS NORS PRANEŠKITE APIE ŠĮ NUMERĮ POLICIJAI, NIEKO NIEKAM NESIUNCIAU, O JIE MAN ATSIUNTE ZINUTE KAD 7 DIENOM PRATESTA PRENUMERATA KAZKOKIO PLAYMONSTER. ČIA YRA NELAGALU IR UŽ TAI GALIMA SĖSTI Į KALĖJIMĄ. IŠ MANES 9 EURUS PAVOGĖ.
+3701394 ir kaip man dabar sustabdit
+3701394 man dabar rašo bet atrašo "atsiprašome,iviko klaida! Patikrinkite SMS tekstas ir bandykite dar karta"
+3701394 Atsiuntė sms playmonster paslauga pratesta kaip sustabdyt
+3701394 GAMEBOX STOP MCM STOP
+3701394 GameBox STOP
+3701394 FLIRT STOP , tai atrase Subscription STOP: OK. flirtuokime.com gal kažkada kažką paspaudžiau, nes kas mėnesį siųsdavo sms Jūsų paskyra aktyvi, flirtuokime. Ar kažkas panašaus. Bet net nežinojau dėl ko man siuntė tuos SMS, tai atradau tik atsidaręs išklotinę taip pat kaip ir daugelis.
+3701394 jeigu nebeduoda issiust ir tel ismeta kad sms negalima issiust, meginkit det i kita tel sim korta ir meginkit siust FLIRT STOP, man cia prizaide chebra, tai trigubos saskaitos pradejo eit... jei neiseis meginkit i sena tel det, man berods pavyko sustabdyt...
+3701394 Is tele2 sake siusti 1394 su zodziu FLIRT STOP. Nepriima siuntimo. Paskambinau vel. Sako pas taves bluokoti trumpieji nr. Nu jo, skaitos man siusti gali, o as ne
+3701394 Kas gauna saskaitas uz Esteria+DEV+service2, paziurekit flirtuokime.com.
+3701394 Man nuskaiciuoja is SIA(CDR) Esterija DEV Servis 2,o koks numeris nuskaito,net bites darbuotojai nemato,nes skambinau ir domejausi,gal kas žinote,patarkite,kaip užblokuoti ar kitu budu būtų galima suvaldyti ta nuskaityma,nes kas savaite man nuskaite 2,,95 ir nezinau už ka,ačiū.
+3701394 Man nuskaito kas savaite po 2,95 eurus,per klaida matyt busiu paspaudus kazka,kaip galima atsisakyti,net nežinau už ka moku,patarkit,kaip atsisakyti ar užblokuoti,kad nebenuskaiciuotu,ačiū
+3701394 Kaip atsisakete: pramonines paslaugos sia cdr kas men keleta kartu nuskaito po 2.36eu
+3701394 Kazkokie pdr as net neuzsakinejau bet man vistiek nuskaiciavo pinigus reiks imtis veiksmu uz tokia savivale tam yra reikalingos intstancijos kad pazabotu tokius saviveiklininkus ne ant to uzsisokot taip ramiai nepraeis viskas
+3701394 tai gerai kad patikrinau išklotinę.žiū 4 kartus po 0.99 kas savaitę atskaičiuota.pasirodo ar aš ar vaikas atsisiuntė kažką matyt GAMEBOX...tai išsiunčiau žinutę 1394 kaip rašė daugelis Gamebox stop msm stop ir atėjo atgal žinutė Sėkmingai atsisakėte paslaugos Gamebox prenumeratos ir dar tas pats rusiškai.Dėkui visiems .O ar atsisakiau iš tikrųjų matysiu kitą savaitę..Gražios dienos
+3701394 Atsiunte: ,,Prieiga prie MSM paslaugos buvo pratesta 7 dienai. Dostup k usluge MSM byl prodlen na 7 dney.' Nuima 0.99 Eur. Nusiunciau: MSM STOP. 1394 tuo paciu nr. Is karto atrase, kad sekmingai atsisakete paslaugos MSM prenumeratos. Vy uspeshno otpisalis ot uslugi MSM.
+3701394 Man i savaite po 2 eurus su biskeliu nuskaito
+3701394 Tele 2 .gaunu dideles saskaitas...nusiunciau1394 zinutes GAMEBOX STOP,FLIRT STOP.atrase kad sustabdita
+3701394 Kaip vis dar leidžiama tokiais būdais žmones apgaudinėti..prikurė ale svetainių ir automatiškai narystes padaro..ir sau tyliai skaičiuoja pinigus
+3701394 Išsiunčiau visus kodus kurie buvo, bet ar turėjo ateiti kokia žinia??
+3701394 Atsiuntė šiandien šitas numeris 12:38 val žinutę ir nuėmė 0.99 € už kažkokią Esteria paslaugą. Prasitęs, kas 7 dienas parašė ir šalia rusiškai tą patį.
+3701394 GAMEBOX STOP MCM STOP
+3701394 GAMEBOX STOP MCM STOP
+3701394 GAMEBOX STOP MCM STOP
+3701394 GAMEBOX STOP MCM STOP
+3701394 GAMEBOX STOP MCM STOP
+3701394 GAMEBOX STOP MCM STOP
+3701394 GAMEBOX STOP MCM STOP
+3701394 GAMEBOX STOP MCM STOP
+3701394 GAMEBOX STOP MCM STOP
+3701394 GAMEBOX STOP MCM STOP
+3701394 Kaip asisakiti nieko neusalinejau ptafejo eiti us papildomad paslaugas?
+3701394 GAMEBOX STOP MSM STOP
+3701394 Moutelsa24
+3701394 Atsisakyti paslaugų 1394 reikia siųsti GAMEBOX STOP MSM STOP Kiek skaiciau padejo visiems.
+3701394 Kaip reikia atsisakyti tų žinučių iš bitės? Nes neina 1394 išsiųsti žinutės?
+3701394 Viena men. atsisakiau prenumeratos GAMEBOX STOP, kita men. vel eina papildomi mokesciai, siaubas kazkoks, kas men. po 20eur. Omnitel vienodai, padeti nieko negali, kur kreiptis? Kaip atsisakyti prenumeratos?
+3701394 GAMEBOX STOP
+3701394 Sv tai kaip cia atsisakyti ju siunciau flirt stop vistiek neatsako nieko
+3701394 Nesuprantu pinigus nuskaicioja
+3701394 Reikia parasyti GAMEBOX STOP MSM STOP Ir gavau zinute kad atsauke. Semingai atsisakete paslaugos GAMEBOX prenumeratos. Vy uspeshno otpisalis ot uslugi GAMEBOX
+3701394 Neina nei sustabdyt nei panaikint anketa. Nei el pastu susisiekt
+3701394 Noriu kad išjunktu šį nr noriu atsisakyt kas savaite po 1€ nuskaito bandžiau sustabdyt neleidžia
+3701394 GAMEBOX STOP
+3701394 Iš manęs kas mėnesy išaugo 20 eur, atsisakiau, ir vėl eina, sukčiai tokiuos surasti ir padaužyti galva blet,
+3701394 Nusiunciau GAMEBOX STOP MSM STOP ir tuojau atejo zinute kad sekmingai atsisakiau sios paslaugos
+3701394 Atsisakyti paslaugų 1394 reikia siųsti GAMEBOX STOP MSM STOP Tikrai padėjo man.
+3701394 Išsiuntus STOP WIN gavau žinute "Aciu! STOP sms gavote." Kaip suprasti?
+3701394 Kaip atsisakyti game box prasau parasykit
+3701394 Пора этих аферистов к суду привлекать за мошенничество, скольких простых людей ОБВОРОВАЛИ, куда STT смотрит!!!
+3701394 Parsisiunciau žaidimą ir ten prašo įvesti numerį nu ir įvedžiau ir pareina kad gamebox prenumerata buvo užsakyta ir taip kas 7 dienas nuskaičiuoja po 1e atsibodo bandžiau nutraukti jie atsiunčia žinutė,, ačiu! STOP gavome,,, nors net nebuvo vienas stop ir išvis kokios čia nesąmones
+3701394 Pasirodo ir mums siuncia. netycia radau isklotinese...ziuriu vaikas gauna zinutes kad pratesta naryste kas cia do velnias...kas 7dienas nuskaiciuodavo po eura...nuo birzelio menesio. Siunciau STOP WIN parase kad sustabdyta...reikes pasiaiskinti dar
+3701394 Stai ka gavau el. Pastu Hi, Please specify phone number. For a moment there are 3 subsribtion based services in Lithuania. 1 GAMEBOX mobile aplication for games 0.99 GAMEBOX STOP to short number 1394 2 Mega Space Manager online cloud 0.99 MSM STOP to short number 1394 3 https://flirtuokime.com/ online dating services 2.95 FLIRT STOP to short number 1394 Ar Cieņu, Alīna Gumeņņikova Projektu vadītāja Esteria SMS Mob. +37125924722 [email protected] www.esteria.lv
+3701394 Kaip atsisakyti to gamebox
+3701394 Prieiga prie GAMEBOX paslaugos buvo pratesta 7 dienai. Dostup k usluge GAMEBOX byl prodlen na 7 dney ir 1eura no saskaitos nuraše gaidys.
+3701394 STOP WIN numeriu 1337 suveike. Didelis ačiū pasiuliusiems atejo zinute paslauga sustabdita. Pagaliau.......... 1394 STOP . 1394 FLIRT STOP . siunciau jokio atsakimo.
+3701394 Jo man irgi tas pats tik su kazkokiu msm net nzn siunciaus zaidima is fb ir pasigavo pabandziau msm stop dbr laukiu parase kad atsisakiau bus matyti kita savaite :D
+3701394 Jus galite naudotis MSM paslauga 7 diena. Vy poluchili dostup k usluge MSM na 7 dney Gavau toke zzinute nuskaiciavo pinigu is topacio numerio kaip atsisakyt prenimuratos
+3701394 Dėl GAMEBOX nk neišeina atsisakyt prenumeratos. Visokiais variantais bandžiau, nesėkmingai. Žinutę neissisiuncia...
+3701394 Nesuprantu aš atsisiunčiau žaidimų programėlę ir prisiregistravau prašė ir telefono numerio kad galėčiau suvesti kodą nu aš ir daviau man atsiuntė ta kodą viskas OK tada po kelių dienų atsiuntė jus galite naudotis GAMEBOX paslauga 7 dienai aš toks wtf galvojau ai nemokamai cj čia tesineja kažką nu ir man kiekvieną trečiadienį rašo pratęsta 7 dienai tas gamebox nu ir poto tėtis man pranešė kad į mano sąskaitą pareina 4 e ir poto nesupratom pažiūrėjo kad tas gamebox čia tus pinigus jema dabar nežinau naudojuosi teledema ir aš jiems parašiau STOP GAMEBOX jie parašė sėkmingai atsisakėte prenumeratos GAMEBOX paslaugos dabar nežinau jei skaitys vėl kiekvieną trečiadienį pinigus tai nežinau reiks kortele blokuot nauja įsigyt nes nesuprantu kas ten per sukčiai jama pinigus lyg ir išjungiau ta gamebox paslauga žiūrėsim kaip toliau bus jei kas pasakykit kaip dar atsisakyti tos paslaugos
+3701394 Ateina zinutes kas savaite, kaip atsisakyt to 1394nesuprantu.net zinutes negaliu issiusti is bites....
+3701394 Ateina zinutes kas savaite, kaip atsisakyt to 1394nesuprantu.net zinutes negaliu issiusti is bites....
+3701394 Visi klaisimai susije su GAME BOX rasote el. pastu [email protected]
+3701394 Jei norit atsisakyti GAMEBOX paslaugos reikia 1394 numeriu siųsti žinutę su tekstu GAMEBOX STOP
+3701394 Jau kiek kartu atsakinejau, niekaip neatsako paslaugos, vel siandie pratese.. kaip jos atsisakyti, kad nenuskaitinetu pinigu...
+3701394 Sveiki, gaunu 1394 nr kazkokia nesamone. Tele2 vis auga saskaita. Gal zinot kaip atsisakyti?????
+3701394 Rasykit STOP WIN ir siuskit numeriu 1337 po dienos ar dvieju gausit zinute: Semingai atsisakete paslaugos GAMEBOX prenumeratos. Vy uspeshno otpisalis ot uslugi GAMEBOX. Parasykyt ar padejo.
+3701394 Rasiau STOP GAME - atrase neteisingas tekstas, tada STOP FLIRT - atrase,kad neteisingas tekstas.. Tada tiesiog STOP - parašė AČIŪ :D
+3701394 STOP WIN numeriu 1337 suveike. Didelis ačiū pasiuliusiems
+3701394 Ar kam padėjo su STOP žinutę, nes man jau 3 kartą "pratęsė" narystę, nors telefone gamyklinius parametrus buvau atkūrusi.
+3701394 Game Box 1394 tai ne flirtuokime.com puslapos !!!
+3701394 Gaunu iš šio numerio, kad man pratęsta prieiga prie GAMEBOX 7 dienas. Išsiuntus žinutę Flirt stop, atsiuntė, kad numeris nerastas. Tuomet parašiau STOP ir gavau atsakymą "Aciu! STOP sms gavote" tai ar čia jau baigs skaičiuoti iš niekur pinigus ir vykdyti velniai žino kokias prenumeratas? Ar kažkam suveikė?
+3701394 FLIRT STOP padejo, jau nebesiuncia zinuciu
+3701394 Is oro pradejo pinigus nuiminet .. raso “GAMEBOX” paslauga pratesta 7 dienom..
+3701394 Isiunciau FLIRT STOP pades ar ne?
+3701394 [email protected] informacija galite gauti el. pastu, arba siuskite zinute nr 1394 STOP FLIRT, taip sustabdysite prenumerata.
+3701394 Irgi pradejo iš to numerio eit kažkokios prenumeratos nors nieko neprenumeravau...
+3701394 Irgi pradejo iš to numerio eit kažkokios prenumeratos nors nieko neprenumeravau...
+3701394 EIGU JUMS NUIMA PINIGU UZ ORA? EIKIT I TELE2 TEN PADES MAN PADEJO UZBLOKAVO PIDORUS IR VISKA
+3701394 Bl** kaip išjunkt ta nesamone man pratesia kas 7 dienas ku*** pinigus i ora mest . Kas susiduret patarkyt i fb Tomas Švedarauskas ačiu
+3701394 Arunas Svelna padidejo saskaita ,kaip sustabdyti
+3701394 Man išmetė per fb žaidimą. Galvoju parsisiųsiu, atrodė neblogas. Parsisiunčiau ,,games center". Paprašė tel. Nr. prisijungiant. Įvedžiau. Gavau patvirtinimo kodą. Po to gaunu iš tele2 žinutę, kad viršijau limitą. Pasirodo man nuskaitė 2e. Dabar nieko nedariau. Jeigu nuskaitys dar - kreipsiuosi į tele2.
+3701394 1394. Na tai kokia čia pažinčių svetaine,? Nes nieko nuzsisakius o atėjo sms kad galima bendrauti, o sąskaitą auga bitės tinkle,nzn ką daryt
+3701394 ar FLIRT STOP pades?
+3701394 Narystės pratęsimo kaina, pasirašant SMS žinute, sudaro 2,95 eurų per savaitę, pratęsimas įvyksta 1 kartą per savaitę, Tinklapis pasilieka sau teisę pratęsti narystę pagal nuolaidos tarifą, nustatydamas jį savo nuožiūra. Norint išjungti automatinį narystės pratęsimą, reikia išsiųsti SMS su tekstu FLIRT STOP telefono numeriu 1394, arba kreiptis į palaikymo tarnybą.
+3701394 Narystės pratęsimo kaina, pasirašant SMS žinute, sudaro 2,95 eurų per savaitę, pratęsimas įvyksta 1 kartą per savaitę, Tinklapis pasilieka sau teisę pratęsti narystę pagal nuolaidos tarifą, nustatydamas jį savo nuožiūra. Norint išjungti automatinį narystės pratęsimą, reikia išsiųsti SMS su tekstu FLIRT STOP telefono numeriu 1394, arba kreiptis į palaikymo tarnybą.
+3701394 Radau jai gaunate sms Apė flirtuokime paskyrą siunčiame FLIRT STOP 1394
+3701394 1394 pyderai netaliuoti vagys jiobani!! iš pildyk saskaitos pavogė net 9 eurus nors anketa seniai ištryniau vistiek jie su savo numeriu skambina man į pildyk ir vagia iš saskaitų pinigus! Svoločiai aferiūgos
+3701394 Sveiki! Pas mane atsirado tokia pat problema. Atejo i elektronini pasta laiskas Domina neipareigojantys eksperimentai? EroFlirtas.com su reklama 100% garantuotas seksas nuodemingos pazintys.Uzejau del bajerio uzpildziau anketa ir prasidejo ta pacia diena... atejo zinute paskyra jau aktyvi is numerio 1394 po kurios buvo nurasyta nuo saskaitos 2.95 Euru, po to suzinojau patikrines isklotine nes kazkaip kylo itarimas kad per greitai baiginejasi saskaita. Lygiai po savaites situacija pasikartojo vel zinute ir vel 2.95 Euru. Klausimas uz KA??? Nei nerasiau niekam, jokiu paslaugu neuzsakinejau, lygioj vietoj neuzka 6 eurai i sikna. Sukciai, aferistai. Bandom siust STOP i numeri 1394. Paziurim!
+3701394 netikėtai sąskaita už telefoną išaugo iki 23,89centų už vasario mėnesi, nors aš žinučių nesiunčiau. į nr 1394 Ėjau aiškintis,bet nieko nepadėjo.Nežinau , jeigu dar gausiu sąskaitą reiks ,kreiptis gal į teismą.
+3701394 istorija kartojasi vasara gavau tele2 saskaita gerokai didesne nei plano mokestis (8.90€). limitas 15€ saskaita gal apie 19€. pasiziurejus isklotine pramoginis turinys 1394. nieko niekur nesiunciau bariausi su tele2. grazino pinigus saskaitos limito perviršį. ir pasake tuo numeriu nusiusti STOP. Ok sakau, taip ir padariau. ir dar papildomai uzblokavau numeri telefone. galvojau nu ramu baigesi aferiugu bajeriai. ir stai praejus daugiau nei pusmeciui vel saskaita virsija limita keliais eurais .18.34€. (limitas 15) parasiau laiskuti tele2. laukiu ka si kart parasys....
+3701394 Man ir ta pati beda ir radau kad sustabdyti prenemeratura reik rasant Išsiųskite SMS: FLIRT STOP Numeriu: 1394 Man kiekviena savaite ateina zinute i tel ... Jusu paskyra aktyvi / flirtuokime tai dabar pabandziau isiust net dvi zinutes siuo numeriu pirma stop ir atsakyma i sia zinute gavau: Aciu! STOP sms gavote. Antra zinute isiuntciau Flirt stop i sia zinute atsakyma gavau toki: Subscription STOP OK flirtuokime.com Tai lb tikiuos kad bus padeje nes buvo uz si menesi i saskaita dasideje 11.79Euro uz kazkokia bliat nesamone
+3701394 Ta pati istorija, TELE2 pasakė, kad pats užsisakiau, paprieštaravau.Tada salono vadybininkė parašė laišką IT , žadėjo per 10 dienų sutvarkyti. Papildomai ir STOP nusiunčiau,kol kas žinutės eina kas diena.LAUKIU SIURPRIZU TOLIAU.
+3701394 ..sveiki,susiduriau su problema -atejo i tel.numeris-1394,kad paslauga aktyvuota,as,jos neaktyvavau,ir mano men.saskaita is eiles-3 men.eina suma po -15.56,e..telia atsake,kad cia komercine programa,as,jos neuzsakiau ir turiu pastoviai moketi..man tai didelis nuostolis..persiutau,kad budamas abonentu telia,mane neapsaugo nuo aferistu pinigu viliotoju..nors paim ir nutrauk abonento plana..bukite labai atidus,as,jau pasimokiau ir jei kas gavo zinute tokia-SKUBIAI RASYKYTE-ATSAKA..BLOKAS SIO NUMERIO..
+3701394 Bandžiau atstatyti SKYPE, paprašė telefono numerio, kuriuo atsiųs prisijungimo kodą, nes senuoju el. paštu, kuriuo buvo registruotas SKYPE, nebesinaudoju, o naujojo įrašyti neleido. parašiau te. nr. atsiuntė vieną kodą, bet su juo nepavyko atkurti skypo, dar kartą bandžiau, gavau dar vieną kodą, bet vistiek atkurti SKYPO nepavyko, Galutiniam rezultate už dvi žinutes sumokėjau 10 eurų. Reikia saugotis numerio 1394 - tai apgaulė.
+3701394 Papuoliau ir as. Ten kur raso stop ir stop vin tais numeriais tai operatore patare bet nepadejo. Sake daugiau nelabai kuo gali padet nes nerodo jokios prenumeratos tik kad kas savaite issiunciu po sms 1394 uz kuria numusa po 3e nors as nieko nesiunciu.
+3701394 Už sausio mėn. gavau net daugiau kaip 11 eurų už sąskaita už kažkokias pramogines paslaugas. Pagal mano telefone esančią informaciją skambučių į tel 1394 NĖRA. TELIA konsultantė man paaiškino, kad niekuo negali padėti. Aš tikrai neskambinau . Išeina, kad galima gauti ir tikrai didelias sąskaitas ir kaltų nėra. Socialiniais tinklais nesinaudoju -ne toks mano amžius. Negi reikės atsisakyti telefono? Vadinasi, esam labai pažeidžiami ir nesaugūs. Ką daryti/
+3701394 http://www.esteria.eu/ru/contacts/kontakti_info/ man atrodo jie cia nes man atsiunte po to kai nusiunciau numeriu 1394 STOP atrase thanks ir isklotineje radau ,kad sms buvo siustas is Esteria DEV service2 pagooglines sita pavadinima radau si puslapi http://www.esteria.eu/en/ ir ten yra tas nr. 1394
+3701394 http://www.esteria.eu/ru/contacts/kontakti_info/
+3701394 www.epolicija.lt Paslauga Pranešimas policijai ROIK 9919000008030 Sukūrimo data 2019-02-06 19:11 Įvykio informacija Lietuva, Šiaulių m. sav., Šiauliai, Pramonės 63 (X=6196753, Y=458351) Įvykio tipas Kita (neklasifikuoti) Įvykio data ir laikas nuo 2019-02-06 00:00 Aplinkybės Surašykite įvykio aplinkybes Gerbemieji. Uzsiimkite laiko turedami situo numeriu 1394, mane jis nuo Lietuvos nuvede per Latvija nuvede iki Ispanijos Po juo slepesi mano manimu tarptautine aferistu kontora http://kienonumeris.lt/1394
+3701394 Rinkites i kruva ir visi i policija pareiskimu rashyt/ As pirmadieni eisiu.
+3701394 Uz sio numerio stovi sitie veikejai aferistai https://www.charzar.com/lt/contactform?toolbar=www.charzar.com va ant kiek as kritau i backa per juos ir per savo ziopluma 1 06.02. 15:50 O STOP 1394 37068957927 LT-Omnitel — thanks 2 06.02. 15:50 T STOP 37068957927 1394 LT-Omnitel 0.15 EUR Message delivered 3 06.02. 15:49 IN STOP 37068957927 1394 LT-Omnitel — STOP 4 06.02. 15:23 O LIT 1394 37068957927 LT-Omnitel — Ai! Js kodas ENXJDT 5 06.02. 15:23 T LIT 37068957927 1394 LT-Omnitel 5.79 EUR Message delivered 6 06.02. 15:23 IN LIT 37068957927 1394 LT-Omnitel — LIT 7 06.02. 15:20 O LIT 1394 37068957927 LT-Omnitel — Ai! Js kodas RWQAWS 8 06.02. 15:20 T LIT 37068957927 1394 LT-Omnitel 5.79 EUR Message delivered 9 06.02. 15:20 IN LIT 37068957927 1394 LT-Omnitel — LIT 10 06.02. 15:17 O LIT 1394 37068957927 LT-Omnitel — Ai! Js kodas YVKYCX 11 06.02. 15:17 T LIT 37068957927 1394 LT-Omnitel 5.79 EUR Message delivered 12 06.02. 15:17 IN LIT 37068957927 1394 LT-Omnitel — LIT
+3701394 1394-kazkokia afera ,du skambuciai ,net trukme nenurodyta,bendra suma 6 europietiski .Jei dar kazkas nutiks tokio ,pakelsiu baisu vejair atsisakysiu tinklo paslaugu.
+3701394 Ta pati situacija kaip ir pas Aruna del Viber. Paskambinau i Telia liepe skambint i Esteria.lv TĀLRUNIS: +371 67887000 E-MAIL: [email protected] paskambinau i esterija liepe atsiust nuotraukas zinuciu ir telefona is kurio buvo siustos pasidariau visus garso irasus, manau eisim iki teismo kad pridarytu tuos eferistus
+3701394 Google ieškojau Viber atsisiūst.Pirmą nuorodą paspaudęs neytariau, kad tai apgaulė. Paspaudus 'DOWNLOAD', paprašė,kad SMS su tekstu LIT 1394 numeriu išsiųsčiau. Atsiuntė visai ne "Viber", o 'Download UpdateChecker'. Iš tel. sąskaitos nurašė 5,79 Eur.
+3701394 Telia raso kad atsisakyti siu zinuciu galima siunciant zinite STOP WIN 1337.
+3701394 Norėjau parsisiųsti openoffisus. Paspaudžiau pirmą nuorodą, puslapis atrodo profesionaliai padarytas, parsisiunčiau programą, pradėjau instaliuoti ir kažkelintam lauke rašo siųskit LIT numeriu 1394. Galvoju pagooglinsiu, visgi openoffisai atviro kodo programa.
+3701394 jo istorija ta pati saskaita is telia, 2 SMS kuriu nesiunciau suma nedidele 6 eurai,motyvuoja kad pas juos sertifikuota aparatura klaidu nedaro .Zodziu duoda suprasti kad tu asilas uzsisakei ir neatsimeni atsiknisk nuo musu atbasliuok babkes ir toliau lauk siurprizu. Noriu paklaust ar kas kreipesi i vartotoju teises,rysiu ministerija?
+3701394 TELE2 informavo: norint sustabdyti 1394 piratavimą, reikia numeriu 1394 išsiųsti SMS su tekstu STOP (didžiosiomis raidėmis).
+3701394 Praėjusios mėnesio Tele2 sąskaitoje nurodyta 3vnt sms žinučių numeriu 1394 ir beveik 10 eur. didesnė sąskaita. Nors tokių veiksmų neatlikau ir niekas neprisiima atsakomybės. ATSARGIAI
+3701394 Sveiki,,gavau is telia saskaita kuri padidejo 13 eur... jie motivuoja kad as siunciau sms zinute,, o is tikro taip nebuvo,, Svarbiausia yra tai kad visi numoja i tai ranka,,ir jiems neidomu, taip kad saugokites sio mumerio
+3701394 Netiketai saskaita uz telefona isaugo 1.17 eu. pasirodo nuskaiciavo 1394 . Tai padaryta is vaiko tel nr sakaitos.Paaiskinimu nerandu nei internete nei kitur. Saugokites tel 1394. Jeigu kazkam pavyktu rasti info dalinkites tam kad sustabdyt situs atskaitymus
+3701394 Ai ir tos nuotraukos yra nelabai aiskios - regis neatitinka miestai. Jinai raso, kad yra is Vilniaus, bet ten toli nuotraukojo yra dangoraizis, kurio net nera Vilniuje, ar nebent as jo nesu mates (Labai mazai tiketina, nes juos galima suskaiciuoti ant pirstu), ir daug nuotrauku gamtoje su tvorom ir ten net neryskiai matosi upe. Tai as pagal tas tvoras bandziau surasti panasu tilta Vilniuje per google street view, ir tokiu israizytu figuru ne vienam ant ju neradau. Ir kiek yra tiltu Vilniuje pestiesiams? Tik vienas - baltas tiltas? Kadangi niekas nepasitvirtino, tai man tapo netgi dar labiau itartina. Nors aiskus neturiu jokiu irodymu, bet sioks toks irodymas yra - kad nera irodymu.
+3701394 Gavau is lovebomb.ru, asmens Michaila zinute: Joje rase, kad as jai patinku, nes mane surado per Socialini Tinkla. Veliau jai norejau atrasyti, taciau websitas to man neleido to padaryti ir prase rasyti jai sms nr 1394 pries tai ivedus i pati sms: 508 ***** 89013 ,o po to savo zinute. Kaina joje nenurodyta... Pabandziau surizikuoti ir nusipirkau labas kortele, su 5 eurais. Bandziau tam asmeniui parasyti, bet nesvarbu kokia zinute berasyciau, man atsiuncia klaida, kad neina nusiusti sms... Matyt 1 sms paslauga kainuoja virs 5 euru. Tad nenaudokite sim korteliu su planais, nes jum nuskauciuos i skola... Gaila, kad zhulikai surado mano telefono numeri internetu, ir is pat pradziu tai kvepejo apgaule, nes galejo tiesiogiai is savo telefono parasyti sms, o ne per kazkoki tinklapi ir poto jai tipo rasyti per ta pati tinklapi. Bet jei paslauga butu aiskiai parasyta, kad uz ja reikia moketi tarkim 0.3 eur, buciau nepagailejes ju. Ir be to, as girdejau, kad nemazai websitu povogia (nukopijoja) is socialiniu tinklu kitu zmoniu idedidentus, tad tikriausiai man kliuvo sukcius, kuris pavoge to zmogaus idedidenta... Isvada: sugiai reikia rizikuoti, jei nori kazka naujo isbandyti.

Turi informacijos apie šį 1394 numerį, nelik abejingas pranešk apie jį ir kitiems ieškantiems.

Jūsų vardas:

Informacija apie numerį:

Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Website: